- Advertisement -

- Advertisement -

2018’in Trendi Tartışmasız Kıvırcık Saçlar

0 97
Spread the love

2018’in Trendi Tartışmasız Kıvırcık Saçlar

Yapılan araştırmalarda, kadınların kendilerinde en çok görmek istedikleri; hacimli ve dolgun saçlardır. Alışverişimizde, saç ürünlerine ayrılmış raflarda, dolgun saçlar için başlıklı birçok markanın ürünlerini görmekteyiz. Son yıllarda, laboratuvar ortamında yapılan çalışmalar ile hacim sağlamada etkili birçok maddenin şampuan ve kremlere uygulanabilmesi sağlanmıştır. Kalojen bunlara en iyi örnektir. İçerdikleri proteinler ile saç telleri kalınlaştırılarak dolgun görünüm elde etmek mümkün. Ancak kalıcı çözüm olmayabiliyorlar. Saç tipinize göre uygun ürünü bulmak zorlaşabiliyor. İşte tam bu noktada harika çözüm kıvırcık saç modelleri, istediğiniz dolgun havayı vermenin yanı sıra uyguladığınız çeşitli modellerle 2018’in saç stillerinde yerinizi almanızı sağlıyor.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Nasıl Toplanır?

En İyi Bakımı, Kıvırcık Saçlar Hak Ediyor

Saçlarınız kıvırcık ise elbette bakımı için onlara özel itina göstermeliyiz. Çünkü sizi çekici kılan bukleleriniz bunu hak ediyor. Evde uygulayacağınız basit yöntemler ile doğal bir bakım tercih ediyorsanız bal, kıvırcık saç bakımı için harika bir seçenektir.

*balın ılık olması homojenliğini kolaylaştıracaktır. İçine eşit miktarda ilave edeceğiniz Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı ile elde edeceğiniz bu karışımı saçlarınıza, yukarıdan başlayarak uçlara doğru masaj yaparak uygulamanız gerekiyor. 30 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Beklerken saç bonesi kullanmanızda fayda var. Buklelerinizin korunmasına yönelik özel formüle edilmiş şampuanımızla iyice yıkayıp duruladıktan sonra, kurutma aşamasında da buklelerimizi kalın dişli tarak yardımıyla ayırarak, acele etmeden kurutup, saç tipimize uygun olarak seçtiğimiz, durulanmayan yağlar veya kremler kullanmayı ihmal etmiyoruz. Son olarak spreyimizi 15 cm uzaktan birkaç kez sıkmamız gün boyu sabit kalmasını sağlayacak.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçı Kıvırcık Yapma Yöntemleri

Tüm Modelleri Denemek İsteyeceksiniz

“Off saçlarım bir türlü olmuyor” bu yakınmaları kendimizde dâhil olmak üzere çok sık duyduğumuzu biliyoruz. Türlü arayışlar, yeni modeller, renkler, kesimler ile denediğimiz saç stilleri içerisinde vazgeçilmez yere sahip Kıvırcık saç modelleri ile daha tatmin edici sonuçlar elde edebilirsiniz. “Topla ve çık” olarak nitelendirdiğimiz, acil durumlarda kıvırcık saçların alelade toplanması bile bir tarz yaratır. Pratik ve etkileyici seçenekler çok fazla. Saçınıza zaman ayırmak istediğinizde, örgüler ile yeni stiller oluşturabilir hatta arkadan tek bir örgüyle bile olduğundan daha dolgun görüntüsü sayesinde ister blue Jean ile spor görüntünüze eşlik eder,  isterseniz elbiseniz ve babetlerinizle çok rahat kullanabilirsiniz. Unutmayın;  Saçlarınız, bütünlüğünüzün en önemli aksesuarıdır.

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü başlıklı makalemizde jennifer lopez, kıvırcık saç ve kıvırcık saç ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlarda Saç Düzleştiricisi Kullanımı

Leave A Reply

Your email address will not be published.