Saç Modelleri

7 Numara Saç Boyası Rengi

7 numara saç boyası rengi diğer numaralar arasında farklı bir görev üstlenir. Bu numaralar 0-12 arası değişir. Bu renklerle birçok değişiklik yapabilirsiniz.

Saç Tonları Hakkında

Saç rengi kutularındaki rakamların ve harflerin ne anlama geldiğini merak ettiniz mi? Ses tonu harf ile seviye rakamla gösterilir. Eğlenceli gerçek: Her doğal saç rengi siyah, kahverengi, sarı ve kırmızıdan oluşan bir kombinasyondur. Saçınızdaki sarı ve kırmızı pigmentler altta yatan tondan sorumludur. Bu saç rengi çizelgesi en sıcak tondan en havalı tona kadardır.

Saç Rengi Seviyeleri Hakkında

Tonlar sıcak ve soğukken, seviyeler karanlık ve aydınlıktır. Saçınızın siyah ve kahverengi pigmentleri seviyeyi belirler.

Roma Sarışın

Soğuk alt tonlara sahip bu açık sarışın gölge, en iyi mor ve mavi alt tonlara sahip “dumanlı sarışın” olarak tanımlanır. 10 seviyesinde, saçtaki sıcak pigmentlerin çoğu uzaklaştırılmış ve geri kalanı serin tonlarla harmanlanmıştır. Saçınız koyu orta sarı altın sarısı ise, bu renk doğal açık sarı bir sonuç için daha hafif olmak için mükemmeldir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kolay Yapılabilen Saç Modelleri

Tremiti Sarışın

Bu sıcak doğal sarışın tonu, zengin bir bal sarısı tonu arayanlar için mükemmeldir. 9 düzeyinde, bu altın sarısı tonu sıcak ten tonları için mükemmel ve yüksek gri yüzdeleri olanlar için mükemmel. Parlak sonuçlar için 7-10 saç rengi seviyelerinde kullanın.

Bologna Sarışın

Bu koyu, havalı sarı renk, buğday rengi bir sarışın arayanlar için mükemmeldir. Birden fazla serin tonla formüle edilen Bologna, açık kahverengiden koyu sarıya gitmeye çalışmak için idealdir.

Nötr serinliğe sahip derileri tamamlar ve hem gümüş hem de altın takılarla çalışır. Parlak sonuçlar için 7-10 saç rengi seviyelerinde kullanın

Genova Sarışın

Bu hafif kumral gölge, bu hoş, boyutlu kırmızıyı oluşturmak için bakır ve altın alt tonlarıyla formüle edilmiştir. Parlak sonuçlar için saç rengi 9-5 kullanın. Göz alıcı kontrast oluşturmak için serin cilt tonları ve açık göz rengi için mükemmeldir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Trieste Sarışın

Bu gölge en koyu kırmızı tonun yanı sıra en soğuk kırmızıdır. Doğal bir bazla formüle edilmiş Trieste, çikolatalı kirazlı bir sonuç elde etmek için kırmızı maun tonlarıyla geliştirilmiştir.

Aralıkları düzgün ayarlarsanız teninize uygun rengi bulacaksınız. Doğru aralıklarla inanılmaz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısa Saçlar İçin Evde Yapılabilecek Saç Modelleri başlıklı makalemizde Evde Yapılabilecek Saç Modelleri, kısa saç modelleri ve Kısa Saçlar İçin Modeller hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu