Saç Bakımı

Baby Alive Saç Tasarım

Baby Alive Saç Tasarım

3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocukları için uygun olan ‘Baby Alive Saç Tasarım’’ bebeği ile çocuğunuzun hayal dünyası genişlerken, saç tasarımı hakkında erken yaşta tecrübe sahibi olarak, kendi saçlarına da nasıl bakacağını öğrenebilir.

‘’Hadi saçıma yepyeni bir şekil verelim!” prensibinden yola çıkan Baby Alive bebeği; çocuğunuzun saçını taramanızı, düzeltmenizi ve şekillendirmenizi isterken; interaktif fırçayla bebeğin kaküllerini taraması durumunda kakülleri uzamaktadır. Aynı zamanda kutusu içerisinde interaktif makası bulunmaktadır. Makasın kullanılması durumunda çocuğunuz bebeğin kaküllerini kesebilir ve kesilen kaküller uzamaktadır.

Baby Alive Saç Tasarım

Bunun dışında kutuya dahil olan kedicik kulakları ve saç tokalarına, kumaş fiyonkları ve çiçekleri de eşlik etmektedir. 35 ve üzeri ifade kullanan Baby Alive Saç Tasarım bebeği hem İngilizce hem de Türkçe konuşmaktadır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dermokil Saç Maske Yorumları

Baby Alive Saç Tasarım ve Özellikleri

Baby Alive Saç Tasarım bebeği ile çocuğunuz bebeğin saçlarına istediği modeli rahatlıkla yapabilecektir.

  • Kakülleri gerçekten uzamaktadır. Kutu içerisinde bulunan interaktif fırça yardımıyla bebeğin saçlarını taramanız durumunda kakülleri uzamaktadır ve nasıl uzadığını da seyredebilirsiniz. Üstelik süreçte Baby Alive Saç Tasarım bebeği“Saçımı taramanı çok seviyorum!” diyerek memnuniyetini iletecektir.
  • Bebeğinizin saçlarını daha doğrusu kaküllerini şekil olarak düzeltebilirsiniz. Bunun için “Saçım burnumu gıdıklıyor!” diyen bebeğinizin saçlarını düzeltmek için kutuya interaktif makas da eklenmiştir ve makasla kaküllerini kesebilirsiniz.
  • Baby Alive Saç Tasarım bebeği sizinle 35’ten fazla ifadesi sayesinde hem İngilizce hem de Türkçe olarak konuşmaktadır. Bebeğinizin ‘’anne ya da baba’’ şeklinde konuşması içinde düğmesini yana kaydırmanız yeterlidir.
  • Bebeğinizin saçlarını şekillendirmek için 12 farklı saç aksesuarından birini kullanabilir ve istediğiniz şekli saçlarına verebilirsiniz.
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koyu Saça Ombre Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baby Alive Saç Tasarım

Baby Alive Saç Tasarım Fiyatı

Baby Alive Saç Tasarım bebeği 3 adet olacak şekilde 1.5V AA alkalin kalem pille çalışır. Demo olan piller kutuya dahildir. Piyasada fiyatları değişiklik göstermekle birlikte en ucuz fiyatı 270 TL olarak belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Dermokil Saç Maske Yorumları başlıklı makalemizde Dermokil Saç Maske Yorumları ve Dermokil saç maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu