- Advertisement -

- Advertisement -

Bal Köpüğü Saç Rengi

0 357
Spread the love

Bal Köpüğü Saç Rengi

Çağımızın en popüler saç renkleri arasında bulunan bal köpüğü, saçlara kattığı ahenk, ışıltı ve canlılık sayesinde kadınların en fazla tercih ettiği renkler arasında bulunuyor. Bal köpüğü saç rengi, saç tonu bakımından zor renkler arasındadır. Çünkü, ton bakımından kendisine yakın olan renkler ile çok sık karıştırılır. Hatta çok fazla deneyim sahibi olmayan kuaförler bal köpüğü saç rengini yakalamakta maalesef başarılı olamıyor.

Sadece kuaförler tarafından değil isterseniz sizler de teknikleri öğrenerek evde bal köpüğü saç rengine ulaşabilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bu renk tonunu başkasında görüp de kendinizde uygulamak doğru değildir. Çünkü her saç rengi herkese yakışmaz. Bal köpüğü saç rengi teniniz ile uyumlu olup olmadığına dikkat edin. Özellikle buğday tenli, soluk ve beyaz tenli kadınlara bal köpüğü rengi çok yakışan bir renktir. Tabi ki bu durum isteğe bağlıdır bu ten renklerine sahip olmayan kişiler de bal köpüğü saç rengini tercih edebilir. Saç rengiyle uyumlu makyaj ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Aslına bakarsanız istediğiniz saç renklerini elde etmek sanıldığı kadar zor değildir. Yalnızca bazı püf noktalarını bilmeniz gerekir ve buna göre işlemi uygulamalısınız. Bir renkten diğer bir renge geçişte en önemli etken boyamadan önceki saçınızın halidir. Diğer bir ifade ile koyudan açığa ya da açıktan koyuya mı geçeceksiniz buna karar vermelisiniz.

Açıktan koyu renge geçmek oldukça kolaydır ancak koyudan açık renge geçmek zordur. Saçları açmak ve istenilen renge ulaşana kadar boyamak gerekebilir. Eğer saçlarınız açık ren ise bal köpüğü saç rengine geçiş yapmak için kahve köpüğü ile altın sarısı saç boyalarını birbiri ile karıştırıp, saçlarınıza  sürün ama bunların yanında mutlaka bir renk açıcı da kullanmayı asla ihmal etmeyin.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Omuzda Saç Kesim Modelleri

Evde bal köpüğü saç rengine bu şekilde ulaşmanız mümkün. bazen tam istediğiniz renk olmayabilir bu gibi durumlarda belli bir süre geçtikten sonra yeniden bu karışımı uygularsanız istediğiniz tonu yakalamanız daha kolay olabilir.

Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi Bal Köpüğü Saç Rengi

Bir önceki yazımız olan Ense Topuzu Saç Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.