- Advertisement -

- Advertisement -

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

0 3.334
Spread the love

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

Yıllara ve akımlara göre saç modelleri değişse de önemli olan yüz şekline uygun olan saç modelini tercih edebilmektir. Bunun içinde işin uzmanı kişilerden destek almak doğru karar vermek açısından önemlidir. Son yıllarda çok tercih edilen bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelleri riskli bir model olarak değerlendirilse de, taranma şekli ile rengi sayesinde ifade ve görünüşte daha bir cool hava katmaktadır.

Şekil verme açısından daha rahat olduğu için uzun saçlar çok daha fazla tercih edilse bile, kısa saç kendine güvenen kadınların tercihi olarak doğru makyaj ve giyimle birleştirildiğinde çok çekici bir hava kazanılmasını sağlıyor.

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

Asimetrik Saç Nedir?

Asimetrik saç, bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelleri için kullanan bir terim olmakla birlikte simetrik olmayan anlamında kullanılır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Okul için Saç Modelleri Kolay Pratik ve Hoş

Asimetrik saçlar, farklı uzunlukta olması nedeniyle riskli bir model olarak değerlendirilse bile, neredeyse tüm yüz şekillerine çok yakışan bir modeldir. Aynı zamanda kendi içerisinde de farklı şekillerde ve uzunluklarda kesilerek değişik modeller şeklinde saç yapınıza göre farklı seçenekler sunar.

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

Neden Asimetrik Saç Kesimi Yapılır?

Asimetrik yani bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelleri, her yüze yakışması nedeniyle trend saç modelleri arasında yer alırken belli bir standardı olmayışı nedeniyle de farklılığı seven kadınlar tarafından ilgi görüyor.

Eğer yüzünüzün herhangi bir bölümünde kusur mevcut ve bu da sizi rahatsız ediyorsa, bunu kapatabileceğiniz tek saç modeli olarak da değerlendirebilirsiniz. Asimetrik saç modeli kestirdiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken özellik de saçlarınıza bu yönde şekil vermek olmalıdır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Örgü Modelleri ve Yapılışları Resimli Anlatım

Bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelleri, kısa saçlara yönelik en pratik modellerden birisidir. Farklı saç renkleri ile kullanıldığında özellikle platin sarı tonları, gümüş ve gri renkleri tercih ederek tüm ilgiyi saçlarınızda toplayabilirsiniz.

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

Asimetrik Kısa Bob Saç Modelleri

Özellikle bob saç kesimine çok daha fazla yakışan bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelleri, sizi olduğunuzdan genç gösterir. Bir de kızıl rengi tercih ederseniz, modern bir kesime eklenen enerji sayesinde çok farklı biri olarak kendinizi yenileyebilirsiniz.

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

Asimetrik Lob Saç Modelleri

Saçlarınız uzunsa ve modern bir saç modeli arıyorsanız, bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelleri arasında yer alan lob saç kesimini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın önleri daha uzun ve asimetrik bir görünüm kazanırken, arkalarınız daha kısa görünümüyle daha hacimli görünecektir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çikolata Kahve Saç Rengi Kullananlar

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

Asimetrik Pixie Saç Modelleri

Farklılığı seviyorsanız ve kendinize güveninizin tam ise bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modeli olarak asimetrik pixie saç modelini tercih edebilirsiniz. Ense kısmınız ile önde tek bir tarafın çok kısa olduğu bu model sayesinde değişik saç renklerini rahatlıkla kullanabilir cool ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri Bir Tarafı Uzun Bir Tarafı Kısa Saç Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Örgülü Salaş Topuz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.