- Advertisement -

- Advertisement -

Çikolata Kahve Saç Rengi Tonları Kataloğu

0 325
Spread the love

Büyülü bir dış görünüme sahip olmak isteyenlerin göz attıkları çikolata kahve saç rengi tonları kataloğu son dönemlerin en trend tercihleri arasında sayılabilir. Sezona damgasını vuran renkler, kadınların her sıkıştıklarında başvurdukları çikolata tonlarının saç rengine taşınmasına fırsat yaratır.

Doğal Görünüm Sağlayan Saç Renkleri

Asla vazgeçilmeyecek saç renkleri arasında adı geçen kahve tonları;

  • Enerjik
  • Doğal ve
  • Canlı bir görünümü destekler.

Kendi içinde farklı tonlara sahip olan kahverengi, solgun bir cilde sahip olanlar için de kurtarıcı değere sahiptir.

Buzlu Çikolata Kahve

Saç rengini değiştirmeye karar verenlerin en çok ilgi gösterdikleri buzlu çikolata kahvesi; küllü ve akajulu ışıltılara sahiptir. Her yıkama sonrasında daha belirgin ve etkili bir görünüm elde edilen bu ton, kısa saçlarda olduğu kadar uzun ve dalgalı saçlarda da kullanılabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hamilelikte Saç Boyanır mı?

Çikolata Kahve

Özellikle buğday tene sahip olanların tercihi olan bu ton, göz kamaştıran bir ışıltıya sahip olmak isteyenler tarafından kullanılır. pH dengeli şampuanlar eşliğinde uzu süre kalıcı olan çikolata kahve saç rengi tonları katalogu arasından seçim yaparken sık tercih edilen makyaj tonları da düşünülmelidir.

Mocha Çikolata

Mocha ve çikolata renklerinin birleşiminden oluşan bu ton, altın renkli ışıldamaya sahiptir. Yoğun bir şekilde ortaya çıkan renkler, havalı bir görüntünün de anahtarı niteliğindedir.

  • Hemen ter tenle uyumlu olan mocha çikolata
  • Özellikle beyaz tenlerdeki solgun ifadeyi değiştirir.

Kızıl tonları sevenler ancak kullanmaya cesaret edemeyenler içinde kızıl yansımaların olduğu çikolata kahve tonlarını tercih edebilirler.

Karamel Çikolata Kahve

Karamel ışıltılardan güç alan bu ton, kahve saçlarla birlikte uyum içinde kullanılabilir. Balyaj ve röfle desteğiyle ulaşılan sonuç, hoş olduğu kadar çekici bir güzellik de sağlar. Çikolata tonların en sık kullanıldığı saç kesimleri arasında;

  • Doğal dalgalar
  • Örgülü modeller ve
  • Yarım topuzlar sayılabilir.
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Nasıl Örülür?

Boya rengine çikolata kahve saç rengi tonları kataloğu alternatifleri arasından karar verenler, özenli bir bakım ve doğru kozmetik ürün seçimiyle ilk gün yakaladıkları ışıltıyı uzun süre devam ettirebilirler.

Bir önceki yazımız olan Doğal Yollarla Saç Rengi Nasıl Açılır? başlıklı makalemizde Doğal Yollarla Saç Rengi Açma, Doğal Yollarla Saç Rengi Nasıl Açılır ve Doğal Yöntemlerle Saç Rengi Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.