Sponsorlu Bağlantılar

Keçe Saksı

Keçe Saksı

Keçe saksılarla balkon ve terasların duvarları boydan boya yeşillenebilir, çiçekler, meyve ve sebzeler hayat bulabilir. Şehir insanının doğadan ve toprakta koptuğu günümüzde keçe saksılık modelleri fazla bir maliyet gerektirmeyen küçük çaplı tarım faaliyetlerine imkan verir.

Firmanın talebe uygun boyutlarda hazırladığı keçe duvar saksısı modelleri tam bir duvarı kaplayacak büyüklükte olabilir. Kolayca monte edilecek ürünlerin cebe benzer bölümlerine toprak yerleştirilir ve fide ekilir.

Her cebe farklı bir bitki türü ekilebilir ya da isteğe göre aynı bitkilerden gruplar oluşturulabilir. Tamamen kişisel zevke göre seçilecek fideler içinde çilek, maydanoz, marul, nane, salatalık, çiçek ve benzer bitkiler olabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşkınızı Geri Getirecek

Keçe Saksıların Sunduğu Kolaylıklar

Keçe saksıların dikey tarıma imkan sağlaması nedeniyle yatay tarım alanlarına ihtiyaç ortadan kalkar. Küçük çaplı faaliyetler için bu ürünler yeterli olur. Ürün yetiştiren kişiler içinse toprakla uğraşmak, bitkilerin büyüyüp gelişmesini izlemek, bakımlarını yapmak keyifli bir hobi olacaktır. Uygulama ile duvarların ve bulundukları alanların görselliği de huzur verici bir özellik kazanır.s

Bir önceki yazımız olan Kesintisiz, Kaliteli Film İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu