Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom bedava internet Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik Gebelik

- Advertisement -

- Advertisement -

Kıvırcık saçlılar için özel bakım rutini

2 213
Spread the love

Kıvırcık saçlılar için özel bakım rutini

Kıvırcık saçlar, sahip olanlar için bezdirici bir saç tipi olurken, sahip olmayanlar için hayranlık sebebidir. Göz alıcı ve sağlıklı buklelere sahip olmak zorlu bir süreç olup, bunun asıl sebebi doğru saç bakımı yöntemlerini bulmadaki zorluktur. Verdiğimiz ipuçları sayesinde siz de canlı ve parlak, hoş görünümlü buklelere sahip olabilirsiniz.

Buklelere hayat için kıvırcık saçlara bakım

Nemlendirin

Buklelerinize istediğiniz şekli veremiyorsanız, bunun nedeni kesinlikle kuruluktur. Bunun için nemlendirici özelliğine sahip şampuan ve saç kremi tercih etmelisiniz. Böylelikle saçlarınız hem parlak görünecek hem de bukleleriniz kolay bir şekilde istediğiniz şekli alabilecek.

Buklelere hayat için kıvırcık saçlara bakım

Temizleyin

Kıvırcık saçların en yalın dostu doğal yağlar olmakla birlikte çok sık yıkanan saçlar, şampuan ve su yardımıyla bu yağların akıp gitmesine neden olacaktır. Bu nedenle kıvırcık saçlarınız varsa, çok sık yıkanmak yerine iki-üç günde bir yıkanmayı tercih etmelisiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Açık Küllü Kumral Üzerine Altın Sarısı

Kıvırcık saç

Kurulayın

Kıvırcık saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu ile kurulamak, yapılacak hataların neredeyse en büyüğüdür. Bunun yerine saçlarınızı pamuklu t-shirt ile kurulayın ve doğal bir şekilde kurumasını sağlayın. Böylelikle saçlarınızın hem yıpranmasını hem de elektriklenmesini engellemiş olursunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Bakımı başlıklı makalemizde dalgalı saç, kıvırcık saç bakımı ve saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments
  1. aslı says

    t shirt ile kurulama olayına sonuna kadar katılıyorum. Çok işe yarıyor

  2. Zehra says

    Gerçekten küçüklüğümden beri hayranlık duyduğum kıvırcık saça sahip olduğum günden beri bakımını yapmakta çok zorlanıyorum. Merak ettiğim bir şey var, T-shirt ile kurulamak yerine pamuklu havlu aynı görevi görür mü acaba? Çünkü her duştan sonra bir t-shirti haşat etmek istemiyorum 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.