Saç Modelleri

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Özel günleriniz için hangi saç modeli yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız ve eğer uzun saçlara sahipseniz mutlaka örgülü salaş topuz modellerini denemenizde fayda vardır. İster kuaförünüz isterseniz de kendiniz yapabileceğiniz bu model ile şık saçlara sahip olabilirsiniz. Örgülü salaş topuz modeli yalnızca özel günler için değil günlük hayatta da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Örgülü salaş topuz modelleri doğal bir görünüm ortaya çıkarmasının yanı sıra oldukça da şık bir hava katmaktadır. Bu modeli evde uygulamadan önce dikkat etmeniz gereken nokta saçınızın temiz ve kuru olması gerekir. Ayrıca saçınızı yaparken bir saç spreyi de kullanırsanız saçınızın sağılmasının önüne geçmiş olursunuz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ombre Saç Modelleri

Örgülü Salaş Topuz Modelinin Yapılışı

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Tepeden Salaş Topuz Modeli

Özellikle ev topuzu olarak ifade edilen tepeden salaş topuz modeli, cool bir hava elde etmenizi sağlar. Saçlarınızı çok fazla sıkmadan tepeden birkaç defa dolayıp tutturun. Dilerseniz ön kısımlardan birkaç saç tutamı da çıkarabilirsiniz.

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Yandan Salaş Topuz Modeli

Saçınızı öncelikle güzel bir şekilde tarayıp düzleştirin. Ardından aşağı kısımdan yandan at kuyruğu yapın ve parmaklarınızı saçınızın ucundan geçirip saçınızın sonuna kadar sarıp açın. Daha sonra yuvarlak olan saçları tel toka yardımı ile sabitleyin.

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Yarım Salaş Topuz Modeli

Saçınızı üst taraftan dilerseniz gergin dilerseniz de gevşek olarak bağlayabilirsiniz. Diğer bir alternatif de tepe kısımdan saçlarınızı dolayın tel toka veya lastik tokalar ile saçınızı tutturun. Alt kısımda kalan saçlarınızı şekillendiriciler yardımı ile şekillendirebilirsiniz. Bu şekilde daha iyi bir sonuç elde edersiniz. Eğer örgülü salaş topuz modelini ince telli saçlarda uygulayacaksanız, ilk olarak saçınızı biraz kabartmanız gerekir. Bunun sebebi topuzunuzun daha dolgun ve gösterişli olmasını sağlamasıdır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bal Köpüğü Ombre Modelleri

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Gece şıklığı yakalamak için sade gölgeli makyaj yaparak iddianızı ortaya çıkarabilirsiniz.  Mezuniyet, düğün, balo, akşam yemeği, günlük hayatta örgülü salaş modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem kolay yapılıyor olması hem de şık görünmesi nedeni ile bu model herkes tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Sizler de bu modeli kullanınca ne kadar modern bir görüntü oluşturduğunu fark edeceksiniz.

Örgülü Salaş Topuz Modelleri Örgülü Salaş Topuz Modelleri Örgülü Salaş Topuz Modelleri Örgülü Salaş Topuz Modelleri Örgülü Salaş Topuz Modelleri Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Bir önceki yazımız olan Örgülü Dağınık Topuz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu