Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası müşterilerin kişisel bilgilerinin korunması ve kayıt altına alınması bilgilerini içerir. kivirciksac.com sitesi hakkında bilgi almak ve sitede yayınlanan bilgilerden faydalanmak için siteye üye olmanız gerekir. Üye olurken kişisel bilgileriniz ile kendinize ait bir profil oluşturursunuz. Firmamız gizlilik politikası ile tüm kişisel bilgilerinizi koruma altına alır. Güncelleme bilgileri ile gizlilik politikasına yeni maddeler eklenirse bu durum tüm kullanıcılara aynı anda bildirilir.

Gizlilik Politikası Nedir?

Gizlilik politikası tüm internet sitelerinden var olan kullanıcılardan hangi bilgilerin alınacağı ve ne şekilde kullanılacağını ve ne şekilde saklanacağını belirleyen bir politikadır. Firmamız kişisel bilgilerinizi koruma ve saklama şartlarını hukuki temellere dayandırarak belirler. Firmamızın oluşturduğu gizlilik politikası açık ve anlaşılır bir şekildedir. Hangi bilgilerin istendiği, ne koşullarda saklandığı, hangi şifreleme yöntemleri ile korunduğu açıkça belirtilmiştir. Tamamen yal ve hukuki bir dayanağa dayanır ve uzman avukatlarımız tarafından hazırlanır. Firmamızın güvenli ve tercih edilir bir site olmasının temel nedeni budur.

Neden Gereklidir?

Gizlilik Politikası her sitenin olması gereken güvenlik unsurudur. İnternet ortamı dolandırıcılık işlerinin yapıldığı ve müşteri bilgilerinin çalındığı bir yerdir aynı zamanda. Firmamız tüm üyelerinin güvenliğini en üst seviyede tutar. Üye olurken verilen mail adresi, telefon numarası, alış veriş esnasında kullanılan kredi kart bilgileri yoğun güvenlik önlemleri çerçevesinde belirlenir. Özellikle ödeme işlemleri banka dahil edilerek 3D güvenlik ile korunur. Güvenilir site diye adlandırılmasının nedeni budur. Alınan kişisel bilgiler amaçlı dışında asla kullanılamaz.

Kişisel Verilerin Saklama Şartları

Siteden faydalanabilmek için üye olduğunuz takdirde bazı kişisel verileriniz site alt yapısına kayıt edilir. Firmamız bu durumu kanunla yapar. 6698 sayılı kanunun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kural ve kaideler çerçevesinde bilgilerinizi saklar. Kişisel veriler her şartta korunmak ve güvence altına alınmak zorundadır. Firmamız kişisel bilgilerinizi sizlere bireysel performans sunabilmek için toplar. Bu bilgiler ışığında site kullanılabilir. Firmamız bu bilgilerin neden toplandığını, hangi şartlarda saklandığını, paylaşılıp paylaşılmayacağını gizlilik politikası metniyle yasal sınırlar doğrultusunda belirler ve kullanıcılarına sunar. Güvenle siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu