Kullanım Şart ve Koşulları

Kullanım Şart ve Koşulları

Bu web sayfasına girmeniz nedeni ile ya da bu sayfada yayınlanan herhangi bir veriyi, paylaşımı ya da görseli kullanmanız, aşağıda yer alan kullanım şart ve koşulları kabul ediyor olduğunuz anlamına gelir. Bu web sayfasına girmesi, sayfada bulunan bilgi, belge, görsel vb. paylaşımların kullanılmasından dolayı yaşanabilecek herhangi bir durumdan, kivirciksac.com sayfası kesinlikle sorumlu değildir.

Kullanım Özgürlüğü

Kullanım şartları açıkça belirtilen adı geçen sayfanın kullanıcıları; bu sayfaya özgür iradeleri ile girerek, sayfadan maddi ya da fiili olarak yararlanmayı kendisi tercih ettiği için, web sayfasında yer alan tüm bilgilerin kullanımı sonucunda oluşacak olumlu ya da olumsuz durumlarda, sayfanın hukuki olarak bağlayıcı bir niteliği bulunmamaktadır. Dolayısı ile bu web sayfasında yer alan ya da daha önce yer almış tüm bilgi ve de paylaşımların kullanıma açık olduğu ancak doğacak sonuçların kivirciksac.com sayfası açısından herhangi bir yükümlülük taşımadığı tarafınıza açıkça belirtilmektedir. Sayfada yer alan içerik ve görsel değişebileceği ve de güncellenebileceği yine tarafınıza bildirilmektedir. Girmiş olduğunuz web sayfasında bulunan belge, bilgi ya da önerileri tamamen kendi rızanız ile değerlendirerek fiilen bu durumu kabul etmiş olmaktasınız.

Sayfayı Kopyalamak

kivirciksac.com sayfasının; bir kısmını ya da tamamını herhangi bir sitede, herhangi bir sebep nedeni ile kullanmak yasaktır. Farklı bir site adı ile bu sayfada bulunan herhangi bir bölümün paylaşımı ya da yayınlanması yasal sorumluluk gerektiren bir durumdur. İzinsiz olarak yapılan yayın ya da paylaşımlardan kivirciksac.com sorumlu değildir. Bu sayfaya giriş yaparak tüm yasal koşul ve de şartları kabul etmeniz doğrultusunda sayfanın sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanma hakkına sahipsiniz.

Kullanım Koşulları Doğrultusunda

Ziyaret ettiğiniz sayfayı sizlerde tıpkı diğer kullanıcılar gibi özgür iradeniz ile ziyaret ettiğinizi kullanım koşullarını okuyarak kabul etmiş oluyorsunuz. Bu sebepten ötürü; sayfada yayınlanmış ya da yayınlanacak olan içeriklerin kullanım sorumluluğu sizlere aittir. Bu konu ile ilgili bir diğer husus da kullanım koşullarını esas alan farklı konularda da müşterek olarak sayfanın uzantıları olan diğer adreslerin kullanımları da yine size aittir.

Başa dön tuşu