- Advertisement -

- Advertisement -

3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

0 313
Spread the love

3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

Son zamanlarda ev tekstili ürünlerinde 3 boyutlu nevresim takımı modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Ürünün üzerindeki 3 boyutlu baskı aslında 2 boyutludur. Ürünün üzerindeki desenler dijital baskı teknolojisi ile basılmaktadır. Bu şekilde daha doygun renkler ve net bir görünüm elde edilmektedir. Bu şekilde resmi gerçeğinden ayırt etmekte zorlanabilirsiniz. Bunun yanında 3 boyut teknolojisi birçok dekorasyon ürünlerinde de bulunmaktadır. Bunlar; duvar kağıtları, tablolar, mutfak dolapları gibi birçok alanda bu teknik kullanılmaktadır.

3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

3 boyutlu nevresim takımı modellerinde daha çok hayvan, doğa, çiçek ve şehir temalı görseller kullanılmaktadır. Bu görsellerin kullanılmasındaki neden bize gerçekçiliği daha çok yansıtmasıdır. Her tasarımda olduğu gibi 3 boyutlu görsellerde de kendinize özgü tasarım üretebilirsiniz. Burada önemli olan seçilen desenin gerçekçiliği yansıtması gerekmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ada Mutfak Modelleri

3 boyutlu nevresim takımı satan piyasada bir marka bulunmaktadır. Burada seçim yaparken dikkat edilmesi gereken kriterler bulunmaktadır. Üründeki baskı kalitesi, kumaşın kalitesi ve baskı yapılan boyanın kaliteli olmasıdır. Ayrıca kullanılan boyanın insan sağlığına zararlı olup olmadığına mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu üründeki kumaşın pamuk saten kumaş olanlarının tercih edilmesi önerilir. 3 boyutlu nevresim takımı modelleri genellikle internet üzerinden alıcı bulmaktadır. Ürünü almadan önce ilk önce ürünü kullanan kişilerin yorumlarına bakmanız daha doğru olacaktır.

3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

3 Boyutlu Nevresim Takımı Modellerinin Fiyatları

  • Else siyah vintage 3 boyutlu çift kişilik nevresim takımı 225,10 tl’dir.
  • Cotton Box Vilma Lila 3 boyutlu çift kişilik nevresim takımı 124,99 tl’dir.
  • Alaca Silver Heart 3 boyutlu çift kişilik nevresim takımı 189,99 tl’dir.
  • Evsimo evs7000 3 boyutlu çift kişilik nevresim takımı 129,99 tl’dir.
  • Louca Patisca Lucie 3 boyutlu saten çift kişilik nevresim takımı 223,99 tl’dir.

Bir önceki yazımız olan Keçiboynuzu ile Kek Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Çırpma işlemi, keçi boynuzu ve Keçiboynuzu hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2021 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

Leave A Reply

Your email address will not be published.