Moda / Fashion

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek Gömlek Modelleri

Adı daha çok takım elbise ile özleştirilen gömlekler, günlük hayatta spor çeşitleri ile sanılanın aksine sadece takım elbise kıyafetlerinin bir parçası olmanın dışındadır. Erkek gömlek modelleri çeşitlerini giyim alanlarına göre genelde 3 gruba ayrılır. Klasik erkek gömlek modelleri, casual erkek gömlek modelleri ve ceremony erkek gömlek modelleri ile gömleklerin giyim alanına göre isimlendirilmiştir.

Klasik gömlek modelleri, bilinen takım elbise içine giyilen gömlek modelleridir. Casual gömlek modelleri ise daha spor tarzda olan günlük hayatta giyilebilen gömlek modelleridir. Ceremony gömlek modelleri ise daha çok damatlık tarzı giyimler gibi özel kıyafetler için giyilen gömleklerdir.

Erkek Gömlek Modelleri

Klasik Gömlek ve Ceket Kombini Nasıl Olur?

Takım elbise giyiminde klasik gömlekler, takım elbisenin olmazsa olmaz parçasıdır. Takım elbise giyiminde kravat kullanmayabilirsiniz ama gömleğiniz mutlaka takım elbise için önemli bir parçadır. Giyeceğiniz ceketin yakasına göre gömleğinizin yakasınında aynı şekilde olması ceket ve gömleğinizin uyum içinde olmasını sağlar.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  8 Ocak Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Giyeceğiniz ceket dar yakalı bir ceket ise gömleğinizin yakasının küçük olması doğru bir tercih olur. Erkek gömlek modelleri içinde klasik gömlek modelleri özellikle takım elbise giyen erkekler elbise dolaplarında önemli bir yer edinmektedir.

Erkek Gömlek Modelleri

Casual Gömlek ve Ceremony Gömlek

Casual gömlek modelleri erkek gömlek modelleri içinde en çok tercih edilen gömlek çeşididir. Günlük yaşamda rahatlıkla giyilebilmesi ve kot pantolon, keten pantolon gibi kıyafetlerle uyum içinde olması erkekler için tercih edilen bir gömlek çeşididir.

Casual gömlekler daha spor tarza uygun ve ceketle giyiminde de klasik gömlek modellerini aratmayan özellikleri ile erkeklerin daha çok tercih etmesine neden olmaktadır.

Ceremony gömlekler ise damatlıklarda, balolarda, özel davetlerde giyilen gömleklerdir. Günlük yaşamda kullanılmayan bu gömleklerin ismi kullanım alanının kısıtlılığından dolayı birçok kişi tarafından bilinmez.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  27 Mart Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Erkek Gömlek Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu