- Advertisement -

- Advertisement -

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri

0 171
Spread the love

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri

Yazın kavurucu sıcağında şıklığından ve moda takibinden vazgeçmek istemeyen tüketiciler için en ideal pantolon biçimi olan keten pantolonlar hem rahatlığımız hem de hafif kumaşı sayesinde yazın bizi sıkıştırmayacak pantolon modellerinin başında gelmektedir. Bu yazımızda 2018-2019 Keten Pantolon Modelleri hakkında hangi modeller, hangi beden ölçüleri, hangi fiyatlara alınmalıdır gibi konuları ele alacağız.

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri

Beden Seçimi

Özellikle yaz aylarında kendimizi sıkıştırmamak adına biraz daha rahat ettirici bir pantolon modeli olan keten pantolonlarda beden seçimi önemli bir konu haline gelmektedir, genellikle fit kesim modelleri tercih edilmektedir. Bilinmesi gereken en önemli konu beden seçimi yaparken vücudumuzun sağlığını düşünerek yapılmalıdır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yarı Tesettür Mayo Modelleri   

Vücudumuzun dışında beden seçimleri yaparsak hem görüntü hem de sağlık açısından pek hoş olmayacak durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. 2018-2019 Keten Pantolon Modelleri beden seçiminde fit kesim, yani vücudunuza tam oturacak şekilde seçimler yapılmalıdır, bel genişliği belinizi tam kavrayacak şekilde ve paça boyu bileklerinizi tam kapatıp dizlerde fazlalık bırakmayacak şekilde seçilmelidir.

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri

Renk Seçimi

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri seçiminde daha açık tonlarda seçimler yapılmalıdır. Gerek keten pantolonun hafif kumaşı gerekse kot pantolonlara göre daha klasik havasından dolayı açık renk seçimler sizi daha havalı ve daha iddialı bir konuma getirecektir. Tabi ki koyu tonlarda pantolonlarda tercih edilebilir ama dikkat çekici ve özgün olmak istiyorsanız, açık tonlarda bir kahverengi ya da mavinin açık tonları son derece tercih edilen ve göze hoş gelen renk gruplarını oluşturmaktadır, bununla birlikte elinizde var olan elbise, gömlek, t-shirt modellerine göre de renk seçimleri yapılabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2021 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri

Fiyat Seçimi

2018-2019 Keten Pantolon Modelleri fiyat konusunda birçok farklı fiyat gruplarıyla karşı karşıyayız 15 TL fiyatlardan başlayıp 400-500 TL fiyatlarına kadar çıkabilmektedir, bu konuda bütçenize en uygun olanı seçmek sizin için en doğru seçim olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri başlıklı makalemizde 3 boyutlu, duvar kağıtları ve nevresim takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.