Saç Modelleri

Buğday Tene Yakışan Saç Renkleri

Buğday rengi ile birçok renk ve modeli uyumlu yapabilirsiniz. Ara ton bir renk olmasından dolayı, diğer renklere karşı kıyasladığımızda avantajı daha çoktur. Koyu renkten açık renk tonlarına kadar birçok farklı tonda bu rengi kullanabilirsiniz. Buğday ten renginin tek dezavantajı, bu kadar renk çeşitliliği arasında kararsız kalmak olacaktır. Peki, bakalım buğday tene yakışan saç renkleri nelerdir.

Buğday Ten Rengi Kişiler İçin Renk Tavsiyeleri

Sarı veya esmer tenlilere göre daha ılımlı olan buğday tenliler, neredeyse tüm saç renklere sahip olabilirler. Sezonun tam trenlerine bakarken işte buğday ten rengi olanlar için renk tavsiyeleri;

  • Açık Küllü Kahve Saç Rengi,
  • Karamel Kahve Saç Rengi,
  • Altın Karamel Saç Rengi,
  • Bakır Karamel Saç Rengi,
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tatlı Kahve Saç Renkleri

Gibi bu tarz tonlar buğday ten renkli kişilere oldukça uygun olacaktır.

1.Açık Küllü Kahve Saç Rengi:

Trend saç renklerinden birisi olan kahve saç rengi küllü tonları ile geçişlerde buğday ten rengi ile oldukça uyumlu olacaktır. Kahvenin sıcaklığı ve küllü tonların koyuluğu ile hem yumuşak hem de cool bir görüntü elde edeceksiniz. Bu rengi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

2.Karamel Kahve Saç Rengi

Kahve tonda ki saçlar buğday tenini harika bir şekilde tamamlamaktadır. Kahvenin sıcaklığı birleşen saçlarınız tatlımsı karamel tonları ile saçlarınıza harika bir hareket katacaktır. Üstelik çokta havalı bir görüntünüz oluşacaktır

3.Altın Karamel Saç Rengi

Karamel tonundan bir tık daha dikkat çekici olan altın karamel renginden bahsedeceğiz. Bu renk karışımı ile birlikle saçlarınız daha ışıl ışıl ve parlak olacak. Bu durumda doğal olarak saçlarınızı daha görkemli bir görüntü sağlayacak. Biraz daha açık tonlar seviyorum diyorsanız kesinlikle altın karamel saç rengi tam da size göredir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Saç Örgü Modelleri ve Yapılışları Resimli Anlatım

4.Bakır Karamel Saç Rengi

Bakır tonlarının karamel üzerinde ki etkisini görseniz kesinlikle yaptırmak isteyeceksiniz. Bu renk içerisinde ki yansımalar ve ışıltılar ile adete bambaşka bir görüntü elde edeceksiniz. Özellikle uzun saçlı kişiler de bu detaylar daha da göze gelmektedir. Uzun saçınız ile yapacağınız modeller ile oldukça dikkat çekeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Ten Rengine Göre Saç Rengi başlıklı makalemizde saç rengi, Ten Rengine Göre Saç Rengi ve Ten Rengine Uygun Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu