Sağlık

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Günümüzde hemen hemen her kadın büyük göğüslere sahip olmak ister. Bunun içinde ilk başvurulan yöntem her zaman ameliyat olmuştur. Fakat bunu ameliyatsız yani doğal bir şekilde de elde edebilirsiniz. Böylece ne ameliyat sırasında kimyasala maruz kalırsınız ne de istediğiniz dışında bir görünüm sergiler. Peki, doğal göğüs büyütme yöntemleri nelerdir?

Gıda Takviyesi

Oldukça faydalı olan birçok mucizevi gıda mevcuttur. Bunlar yardımıyla kısa bir süre içerisinde göğüslerinizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz. Bu konuda akla ilk gelen şey maydanozdur. Maydanoz, Romalılar dahi göğüs büyütmenin yanı sıra hamileliği kolaylaştırıcı bir bitki olarak kullanmıştır. Bu nedenle bol bol maydanoz tüketmek amacınıza ulaşmayı sağlar. Bunun dışında siyah üzüm de içeriğindeki B1 ve B2 vitamini sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir ve meme kanserine karşı koruyarak gelişmesini sağlar. Ancak kesinlikle çekirdeği ayıklanmamalıdır. Çünkü asıl faydalı olan kısım çekirdeğidir. Diğer katkı sağlayan besinler ise yer elması, hurma, rezene (çay olarak) ve karalahana, doğal göğüs büyütme yöntemleri arasında en bilinenidir.

Egzersiz Yapmak

Bilinmelidir ki, doğal göğüs büyütme yöntemleri arasında egzersiz de önemli bir yere sahiptir. Evde uygulayacağınız bazı egzersiz hareketleriyle göğüslerinizin büyüme oranına katkıda bulunabilirsiniz. Meme, göğüs kısmından bağımsız bir yapıdır fakat yapacağınız sporlar direkt olarak oraya fayda etmese de dolaylı olarak memenin büyümesine yardımcı olur. Bunun için evde uygulayabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Örneğin; sırt üstü yere uzanın ve her iki elinize birer kiloluk ağırlık alın. Ardından bu ağırlığı yukarı aşağı şekilde günde 30-40 defa tekrarlayın. Bu uygulamayı yaparken kollar aşağıya dik şekilde değil de yanlara doğru olacak şekilde inmelidir. Çoğu uzmanın önerdiği egzersizlerden biridir.

Masaj Yardımı

Göğüs bölgesine uygulanacak masaj uygulaması da, doğal göğüs büyütme yöntemleri arasında önemli bir paya sahiptir. Daha çok avuç içinizi kullanarak dairesel şekilde ovarak masaj yapmalısınız. Bu uygulama en fazla 10-12 dakika boyunca yapılmalıdır. Bunun yanı sıra göğüslerinize bal ile yapacağınız masaj da oldukça faydalıdır. Unutulmamalıdır ki, göğüslerin sıcak suyla fazla temas etmesi, sarkık olmasına neden olur. Bu nedenle diri bir göğüs için soğuk suyla yıkamanız gerekir. Evde olsanız bile iç çamaşır giymeniz, sarkık durmasını engeller.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göz Kaşıntısına Ne İyi Gelir?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu