Sağlık

İçinizi Serinletecek 4 Güzel İçecek

İçinizi Serinletecek 4 Güzel İçecek

Soğuk içecekler,  yaz aylarında oluşan sıvı kaybını önler ve serinlemeye yardımcı olacaktır.  Domates suyu,  limonata,  vişne suyu,  soğuk yeşil çay,  gazoz,  soğuk çay,  badem sütü,  karpuz suyu,  portakal suyu, ananas suyu sıcak havalarda içinizi ferahlatıp serinleten içeceklere örnek verebiliriz.

İçinizi Serinletecek 4 Güzel İçecek

Domates Suyu ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Domates suyu çeşitli vitaminler açsından oldukça zengindir. Göz sağlığı ve bağışıklık sistemi için fazlasıyla önemlidir.  Ayrıca diş ve kemik sağlığı için önemlidir.  Faydalı olduğu bir başka konu ise kolay ve sağlıklı kilo vermeye yardımcı olmaktadır.  Riskini azalttığı bir başka hastalık kalp sağlığıdır.  Güzel bir cilt yapısının altında domates suyu yatmaktadır.

İçinizi Serinletecek 4 Güzel İçecek

Limonata ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Narenciye ailesinde bulunan limonun sağlığa olan faydaları saymakla bitmez.  İçinde bulundurduğu C vitamini ile vücudun dinç olmasına yardımcı olur. Sıcak aylardaki güneşin oluşturduğu ışınların gözlere verdiği zarara karşı direnç sağlar. İçinde var olan antioksidan dolayısı ile bağışıklık sistemini korumaktadır.  Kan şekerini düzenleyici özelliği bulunmaktadır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Geniz Akıntısı Nedir? Tedavi Yolları Nelerdir?

İçinizi Serinletecek 4 Güzel İçecek

Badem Sütü ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Badem sütü,  içinde çok sayıda vitamin ve mineral barındırmaktadır.  İçerisinde kolesterol ve laktoz bulunmamaktadır.  Kansere ve yaşlılığa karşı koruma sağlar.  Çinko,  demir,  kalsiyum,  protein,  potasyum,  magnezyum içermektedir.

İçinizi Serinletecek 4 Güzel İçecek

Portakal Suyu ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Portakal suyu vücudunuzda oluşan iltihabı atar.  Günde içilen 1 bardak portakal suyunun zayıflamaya yardımcı olduğu kanıtlanmış ve ispatlanmıştır.  Antioksidan kaynağı olan portakal suyu,  kolesterolü düşürmeye yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu