Moda / Fashion

Erkek Mont Modelleri

Erkek Mont Modelleri

Erkek mont modelleri günden güne değişim göstermiştir. Önceleri erkek kıyafetleri tek düze iken, firmalar çeşitlendirme konusun da oldukça değişime gitmişlerdir. Değişime uğrayan bir kıyafette montlar olmuştur.

Erkek Mont Modellerinde Değişim

Mont yaz, kış, bahar mevsiminde giyilebilecek bir kıyafet türü olduğu için, firmalar tarafından oldukça değişime ve gelişime uğramıştır. Yaz akşamları giyilebilecek incecik bir mont veya kışın soğuklar da giyilebilecek kalın montlar üretilmeye başlanmıştır. Bayanlar da olduğu kadar, erkeklerde de birçok renk de üretim yapılmıştır. Şişme, uzun, kısa, rengarenk mont çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Bayanlar da olan şıklık ve modernlik erkek tüketicilerde de ön planda oluşu piyasayı canlandırmıştır. Bakım konusunda her tür insan canlılığı tercih etmeye başlamıştır

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkekleri Burçlara Göre Etkilemenin Yolları

Erkek Mont Fiyat Karşılaştırması

Erkek mont çeşitlerinde piyasa da birçok marka bulunuyor. Her kesime uygun kalite ve fiyatta marka tüketiciye sunulmuştur. Kürklü şapka ve şişme mont modeli erkek tüketici tarafından en çok tercih edilen model olmuştur. Siyah gibi alışılagelmiş rengin dışında rengarenk modeller tercih edilmeye başlanmıştır. Koton markası renk ve model bakımından birçok seçenek sunmuştur. Kalite ve fiyatta da piyasaya göre oldukça uygun fiyat sunmuştur. Fiyat Aralığı 150 – 200 TL olarak belirlenmiştir.

Sarar markası pahalı fiyatlarıyla, yüksek gelirli tüketiciye hitap etmiştir. Fiyat aralığı 500 TL ve üzeri olarak belirlemişlerdir. Yüksek gelirli tüketiciye hitap eden Sarar markası, piyasa da oldukça tercih edilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2018-2019 Keten Pantolon Modelleri

Erkek modası önceki yıllarla karşılaştırıldığında fazlasıyla gelişme gösterdiği görülmüştür. Firmaların tüketicinin zevkine göre ürünler üretmeye devam etmesiyle bu gelişmenin yıllarca süreceği kaçınılmaz olmuştur. Kılık kıyafetine önem vermeyen kalmamış, aynı şeyleri giymekten sıkılan her kesim marjinal değişimlere yatkın hala gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde Ahşap mutfak dolabı, Mürdüm mutfak modelleri ve mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Şişme mont modellerini çok beğeniyorum. Özellikle de Columbia’nın açık mavi bir modeli var ve bence çok harika. Ama fiyatını sorduğumda windsurf özelliğinden dolayı 1.250 TL demişlerdi. Bende mecbur daha uygun fiyatlı modellere bakmak zorunda kalmıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu