Erkek Mont Modelleri

Erkek Mont Modelleri
23 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.
Spread the love

Modelleri

Erkek mont modelleri günden güne değişim göstermiştir. Önceleri erkek kıyafetleri tek düze iken, firmalar çeşitlendirme konusun da oldukça değişime gitmişlerdir. Değişime uğrayan bir kıyafette montlar olmuştur.

Erkek Mont Modellerinde Değişim

Mont yaz, kış, bahar mevsiminde giyilebilecek bir kıyafet türü olduğu için, firmalar tarafından oldukça değişime ve gelişime uğramıştır. Yaz akşamları giyilebilecek incecik bir mont veya kışın soğuklar da giyilebilecek kalın montlar üretilmeye başlanmıştır. Bayanlar da olduğu kadar, erkeklerde de birçok renk de üretim yapılmıştır. Şişme, uzun, kısa, rengarenk mont çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Bayanlar da olan şıklık ve modernlik erkek tüketicilerde de ön planda oluşu piyasayı canlandırmıştır. Bakım konusunda her tür insan canlılığı tercih etmeye başlamıştır

Erkek Mont Fiyat Karşılaştırması

Erkek mont çeşitlerinde piyasa da birçok marka bulunuyor. Her kesime uygun kalite ve fiyatta marka tüketiciye sunulmuştur. Kürklü şapka ve erkek tüketici tarafından en çok tercih edilen model olmuştur. Siyah gibi alışılagelmiş rengin dışında rengarenk modeller tercih edilmeye başlanmıştır. Koton markası renk ve model bakımından birçok seçenek sunmuştur. Kalite ve fiyatta da piyasaya göre oldukça uygun fiyat sunmuştur. Fiyat Aralığı 150 – 200 TL olarak belirlenmiştir.

Sarar markası pahalı fiyatlarıyla, yüksek gelirli tüketiciye hitap etmiştir. Fiyat aralığı 500 TL ve üzeri olarak belirlemişlerdir. Yüksek gelirli tüketiciye hitap eden Sarar markası, piyasa da oldukça tercih edilir.

önceki yıllarla karşılaştırıldığında fazlasıyla gelişme gösterdiği görülmüştür. Firmaların tüketicinin zevkine göre ürünler üretmeye devam etmesiyle bu gelişmenin yıllarca süreceği kaçınılmaz olmuştur. Kılık kıyafetine önem vermeyen kalmamış, aynı şeyleri giymekten sıkılan her kesim marjinal değişimlere yatkın hala gelmiştir.

BUNU DA OKUDUNUZ MU?  Erkekleri Burçlara Göre Etkilemenin Yolları

Bir önceki yazımız olan 2019 Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde Ahşap mutfak dolabı, Mürdüm mutfak modelleri ve mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Erkek Mont Modelleri

Etiketler:

Erkek Mont Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Efe dedi ki:

    Dar olanlar özellikle çok hoşuma gitti. Mont modelleri her geçen gün genişliyor.

Sayfa başına git