Moda / Fashion

Yarı Tesettür Mayo Modelleri   

Yarı Tesettür Mayo Modelleri   

Havuz ya da deniz için özellikle tesettürlü bayanlar tarafından ilgi gören yarı kapalı mayolar, rahatına düşkün olan hanımlar tarafından tercih edilmeye başladı. Halk arasında yarı tesettür mayo modelleri olarak adlandırılan bu mayolar, uzun ya da etekli, askılı ya da askısız, diz ya da diz altına kadar taytlı olmak üzere çok farklı modellerde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda boneli modelleri olduğu gibi bonesiz modelleri de üretilen yarı tesettür mayo modelleri, kendine özgü stili ile dikkatleri çekmektedir.

Yarı Tesettür Mayo Modelleri

Yarı Tesettür Mayo Modelleri ile Rahat Bir Tatil

Yarı tesettür mayo modelleri sade ve düz renklerden oluştuğu gibi, canlı ve desenli modeller ile de karşımıza çıkmaktadır. Rahatlığı seven ve spor giyinmekle kendini tarzını oluşturan hanımlar tarafından da ilgili gören yarı tesettür mayo modelleri her yaşa uygun olduğu gibi her zevke de rahatlıkla hitap etmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tesettür Mayo Modelleri

Eğlenceli ve rahat bir tatil için 38 bedenden 56 bedene kadar bulunan mayo seçenekleri içerisinden tercih yapmak için, renk ve beden seçimi yapıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken bir hususta mayo kumaşının özelliğidir. Yarı tesettürlü mayo modelleri içerisinden seçim yaparken hızlı kuruyan kumaş türü olmasına dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda mayo direk olarak tene temas ettiği içinde hijyen açısından dikkat edilmesi gerekmektedir ve bu yüzden su itme özelliğine sahip olan polyemid ve elastandan üretilen yarı tesettürlü mayo modelleri tercih etmek doğru bir karar olacaktır. Bu ürünlerden üretilen mayolar 1. Sınıf olup, suyu itme özelliğinden dolayı çabuk kuruyarak, vücudun uzun süreli ıslak kalmamasını sağlar. Bu özelliklere dikkat ederek alacağınız yarı tesettürlü mayo modelleri sayesinde ister havuz ya da deniz isterseniz kaplıcalarda keyifli ve rahat hatta sorunsuz bir tatil geçirebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2019 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

Yarı Tesettür Mayo Modelleri

Yarı Tesettürlü Mayo Modelleri ile Renkli Günler

Her türlü bedene uygun olarak üretilen yarı tesettürlü mayo modelleri, sunduğu renk skalası sayesinde tatil boyunca renkli günler geçirmenize destek olmaktadır. Siyah ve lacivert her yıl olduğu gibi bu yılda yerini korurken, kırmızıdan mora, fuşyadan mürdüme kadar farklı renk seçenekleri de yarı tesettürlü mayo modelleri ile daha şık ve modern görünmenize yardımcı olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=-rsCG30p7qY

Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri Yarı Tesettür Mayo Modelleri

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
    japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
    kowalskypage

    Yaz aylarında sahilde giymek için çok güzel modeller paylaşmışsınız. Bu tarz yarı tesettür mayo modelleri için en uygun mağaza hangisi bilen var mı acaba? Birkaç yeni mayo almayı düşünüyorum bu ay içerisinde.

  2. Eskiden bu tarz mayo modelleri çok fazla üretilmiyor ve seçeneklerimiz çok kısıtlı oluyordu. Günümüzde oldukça popüler bir hale geldiler ve sevdiğim desen, renk ve tarzda alternatif onlarca ürün bulabiliyoruz. Yeni modelleri incelemek çok zevkli gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu