- Advertisement -

- Advertisement -

Rüyada Saç Boyası Görmek

0 79
Spread the love

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada saç boyası görmek, rüya sahibinin zihinsel açıdan çok fazla yoğun olduğunu ve bu durumun iş hayatını olumsuz etkilediğini ama durumu düzeltmek adına verilen çabayı gösterir.

Saç boyası gören kişi erkek ise, evliliğinde istediği mutluluğu bulamayacağı ve başka gönül ilişkilerine girerek, yanlış bu ilişki yüzünden evliliğini bitireceğini ama boşandıktan sonra çok fazla mutsuz olacağını gösterir. Erkek olan kişi yaşlı ise, ömrünün uzamasına anlamına gelir.

Rüyayı gören bekar bir bayan ise, çapkın olan bir erkekle nişanlanır. Evli bir kadın ise kız bebeği olur.

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada Siyah Saç Boyası Görmek

Rüyada siyah saç boyası görmek, üzüntülü günlerin yaklaştığını haber verir. Kişi uzun sürecek gönül kırgınlıkları yaşar ve sevdiği arkadaşı ile arası açılır. Dedikodu nedeniyle beklemediği durumlara düşer.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğru Makyaj Yapma Yöntemleri

Rüyada Sarı Saç Boyası Görmek

Rüyada saç boyası görmek ve renginin sarı olması, rüya sahibinin hayatındaki en mutlu ve neşeli günleri geçireceğini işaret eder. Sevdiği insanlarla bol bol plan yapacak olan kişi, maddi açıdan da kendini toparlar ve zor günlerin geride kalmasını sağlar.

Rüya sahibi kadın ise,  yakışıklı ve maceraperest biri ile nişanlanır. Rüya sahibi erkek ise, hayat boyu mutlu kalacakları çok güzel bir kadınla evlenecekleri anlamına gelir.

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada Kırmızı Saç Boyası Görmek

Rüyada kırmızı saç boyası görmek, iyiye yorulmaz. Kişi ile ilgili kötü sözler söylediğini ve aile içinde bu sözlerin soruna neden olacağını hatta kişiniz bu yalan sözler nedeniyle akrabaları tarafından bile dışlanacağı şeklinde yorumlanır.  Mutlu aile düzeni bozulur ve mutsuz günler geçirir. Aynı zamanda bu yalan sözlerin gönül bağı olan bir kişiyle ayrılacağa neden olacağına delalet eder.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  IKEA Dolap Modelleri

Rüyada Saç Boyattığını Görmek

Rüyada saç boyası görmek ve bu boyayla saç boyattığını görmek, kişinin var olan bir sırrını açıklayacağına işaret eder. Kişinin bu sırrı uzun süredir sakladığını, kimseyle paylaşamadığını ve bu yüzden fazlaca sıkıntılı günler geçirdiğini ifade eder.

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada Saç Boyatmak İstediğini Görmek

Rüyada saç boyatmak istediğini görmek, rüya sahibinin özel ve iş hayatında sıkıntıların olduğunu gösterir. Kişi bu sıkıntılarından belli bir zaman sonra kurtulur ve yaşadığı psikolojik sorunlarda böylelikle çözümlenmiş olur.

Rüyada Saçını Boyatmış Olarak Görmek

Rüyada saçını boyatmış görmek, rüya sahibinin maddi anlamda bir zarar yaşamayacağına işaret eder. Kişinin geçim sıkıntısı biter ve aynı zamanda mal sahibi bile olur. Gelecek ömrünün hem sağlıklı hem de hayırlı geçeceği anlamına gelir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ‘’Abi Gitmek Lazım Buralardan’’ Diyenlerin Cebine Para Koyarak Gezdiren Ülkeler

Bir önceki yazımız olan Rüyada Saç Yaptırmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.