Saç Modelleri

Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

Ten rengine uygun saç rengi seçimi, uzun yıllardır hanımların sıkça üstünde durduğu konulardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Sarışın, buğday ya da esmer fark etmeksizin pek çok hanım günümüzde daha estetik bir görüntü yakalayabilmek için saçlarını boyamayı tercih etmektedir.

Saçlarınızı boyarken doğallıktan ödün vermemek ve ten renginize uygun bir renk tercih etmeniz, mutlaka dikkat etmeniz gerekenler arasındadır. Peki renginizi neye göre seçmelisiniz ve saç boyarken neleri ihmal etmemelisiniz? Sizler için hazırladık.

Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

Saç Rengi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ten rengine uygun saç rengi seçiminde, mutlaka cilt tonunuzu belirlemeniz gerekmektedir. Açık tenli hanımların saç rengi seçiminde çok daha avantajlı olduğunu söyleyebilirken, koyu cilt rengine sahip olan hanımların bu konuda biraz daha az alternatifi bulunduğunu söylemek mümkün. Cilt tipinizi belirledikten sonra, ikinci aşama; beğendiğiniz bir rengi tercih etmek olacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüz Tipine Göre Saç Modelleri

Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

Açık Ten İçin Sarı ve Tonları

Açık bir ten rengine sahipseniz, dilediğiniz her türlü rengi saçınızda uygulayabilmeniz mümkün. Sarıdan kahverengiye, siyahtan kızıla kadar birçok rengi denemeniz mümkün. Seçtiğiniz saç rengi kadar nasıl uyguladığınız da oldukça önemlidir. Zira, bazı renklerde mutlaka kuaför desteği almanız gerekmektedir. Zira saçlarınızı tek başına boyarsanız, çok başarısız olabilirsiniz. Sarı tonlarını tercih edebilir ve moda saç renklerini deneyebilirsiniz. 2019 yılı modası incelendiğinde, cesur saç renklerinin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Siz de bu renkleri tercih edebilir, son derece şık saçlara sahip olabilirsiniz.

Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

Koyu Cilt Tenine Sahip Hanımlar Kızıldan Uzak Durmalı!

Koyu bir cilt renine sahipseniz, kızıl ve tonları çok tercih edeceğiniz renkler arasında bulunmuyor. Modacılar ve stilistler de koyu cilt tenine sahip hanımların kahverengi tonlarını tercih etmelerini öneriyor. Kahverengi ve tonları, sizin cilt tipinize uygun olabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Saç Örgü Modelleri ve Yapılışları Resimli Anlatım

Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi Ten Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu