Saç Modelleri

Yarım Ay Çıt Çıt Saç

Kadınlar, saçlarını kimi zaman uzatmak kimi zaman da kısa kullanmak ister. Bu durumun üstesinden gelmek için üretilmiş olan yarım ay çıt çıt saç ürünleri, kolayca saça monte edilerek, saçın uzun halde kullanılmasına yardım etmektedir. Dilendiği zaman çıkartılarak eski kısa saçlara da dönülmektedir. Nispeten az saçı olan ve saçlarının kabarık olmasını isteyen kadınlar da yarım aç çıt çıt saçlardan kullanabilirler.

Çıt Çıt Saçta Renk Seçenekleri

Saçlarınızın ince telli olması, kalın telli olması ya da farklı kesim modellerinde olması yarım ay çıt çıt saç kullanmanıza engel değildir. Çıt çıt saç modellerinde:

  • Kestane,
  • Siyah,
  • Sarının tonları,
  • Kızıl ve bakır tonlarında ürünler bulabilirsiniz.

Kadınların kendi saç renklerine en yakın olan çıtçıtları bulması önemli bir noktadır. Kendi saç rengine uygun olmayan çıtçıt kullanmak, saçlarınızı olduğundan daha kötü gösterebilir. Bu yüzden satın alırken kendi saç renginize en yakın olanı satın almalısınız.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kahküllü Saç Toplama Modelleri

Çıtçıt Saç Takmak

Saçları kulak hizasından ayırmak, yarım ay çıt çıt saç takmak için yapılacak en doğru adımdır. Alt ve üstte birer adet saç tutamı kalacak şekilde saçınızı ortadan böldükten sonra üst kısmı topuz yaparak tutturmalısınız.

Saçınızın alt kısmında kalan yerin bitiş yerine çıtçıt saçı takarak işleme başlayabilirsiniz. Saç tutamlarınıza çıtçıtları geçirerek, kilitleyin. Daha sonra üst kısımdaki topuzu indirerek saçlarınızın çıtçıt saçla karışmasını sağlayın. Dilerseniz toplamadan kullanabileceğiniz saçınız artık hazır. Atkuyruğu ya da örgü şeklinde de saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Saç Yoğunluğu Nasıl Seçilmelidir?

Yarım ay çıt çıt saç satın alırken, kendi saçlarınızın kalınlığına ve gürlüğüne bağlı olarak seçenekleri değerlendirin. Özellikle gür saçlara sahip olan kadınlar, bütünlük göstermesi için saçlarına gür çıtçıtlar satın alabilir. Saçları biraz daha seyrek olan insanlar, gürleştirmek için yarım ay çıtçıt kullanabilir. Dilediğiniz boyda satın alabileceğiniz çıtçıt saçlar, yıkanarak kullanılabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Modelleri ve Kadınlar

Çıtçıtlara Dilediğim Şekli Verebilir Miyim?

Saçınıza takmadan ya da taktıktan sonra saç düzleştiricisi, maşa ve fön makinesiyle yarım ay çıt çıt saç ürünlerine dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Saçınızla bütün şekilde görünmesine özen göstererek şekil vermeniz hem doğal hem de kaliteli durmasını sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu