Saç Bakımı

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç dökülmesi bütün insanların belirli dönem ve aralıklarda karşılaşıldıkları bir problemdir. Erkeklerde saç dökülmesi daha fazla gözlenmiştir. Saç dökülmelerinin birçok sebebi olabilmektedir. Bunlar; çevresel etkenler, sıkıntı, stres, saç boyama gibi kimyasal işlemler, hormonal dönemler, dengeli beslenmeme, kullanılan birtakım ilaçlar gibi çeşitli sebepleri olmaktadır.

Saç dökülmesi; geçici etkenlerden kaynaklandığı gibi kalıtımsal bir sağlık sorunundan da kaynaklanabilmektedir. Saç dökülmesi artarsa ve saçta ciddi oranda bir azalma, saçın sağlıksızlaşması gibi bir durum söz konusu olduğunda mutlaka bir uzman doktora gidilmelidir.

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Bioblas saç şampuanları % 100 doğal içeriklerden oluşturulmuştur. Şampuan içerisinde boya, silikon içermemektedir. Tüm saç tiplerine uygundur. İçerisinde sahip olduğu complex vitaminler klinik laboratuarlarında test edilmektedir. Kişiler üzerinde yapılan 4 aylık bir deney sonucunda; gözle görülür bir şekilde saç artışı ve saç dökülmelerinde azalma gözlenmiştir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koleston Saç Renk Kataloğu

İçerisinde bulunan Complex vitaminler, mineraller, doymamış yağ asitleri saçı zararlı etkenlerden korumakta ayrıca saç derisini beslemektedir.

Güvenilirlik Testi Sonucu

  • Kişiler üzerinde alerjik bir reaksiyon göstermemiştir.
  • Herhangi bir yan etkisinin olmadığı
  • İçerisinde bulunan PH değerinin saçın derisi ile uyumlu olduğu gözlemlenilmiştir.

Etkinlik Testi Sonucu

  • Saça esneklik kazandırmıştır.
  • Koparak dökülmelerin engellendiği saçın rahatça taranmasını sağlar
  • Zayıflamış saç kökünü güçlendirir
  • Saç dökülmesini ciddi oranda yavaşlatır. Düzenli kullanım sonucunda.
  • Saçın canlılığını, parlaklığını arttırır.

Nerelerde Satılır

Bioblas saç dökülmesine karşı şampuanları; marketlerde, eczanelerde, kozmetik ürünü satan dükkânlardan, internet üzerinden satış yapan sitelerden ve aktarlardan temin edebilirsiniz. Saç dökülmesinin yanı sıra birçok saç problemi içinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Bakım Maskesi Suna Dumankaya

Bir önceki yazımız olan Saç Nasıl Uzar? başlıklı makalemizde Saç Nasıl Uzar, Saç Uzatma ve Saç Uzatma Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu