Saç Modelleri

Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Saç modelleri sayesinde farklı ve etkileyici görünmek için absürt modellerin kullanılmasına gerek kalmıyor. Minimalist ve sade düz kısa kesim saç modelleri sayesinde de çok havalı ve şık bir görünüm elde edilebiliyor. Hem düz hem de kısa saç modelleri örneklerden sadece bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Düz kesimler yüz hatlarını daha çok ortaya çıkardığı için kadının özgüveninin ne kadar yüksek olup olmadığını sergileme fırsatı sunar. Düz kısa kesim saç modelleri iddiasız görünmekle birlikte bu nedenden dolayı en iddialı saç modelleri arasında yer almaktadır. Sunduğu konforu dışında şıklığı ve havası sayesinde de her daim moda olan saç modelleri arasında yerini almaktadır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Esmerlere Giden Saç Renkleri

Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Kısa Kesim Saç Modellerinden Örnekler

Düz kısa saç kesim modelleri içerisinde yer alan örneklere baktığınızda, birkaç farklı boyutta yapıldığını görebilirsiniz. Bunlardan en çok tercih edileni omuz hizasında kesilen saç modelleri olmakla birlikte, en az riskli saç kesim boyutu olarak da değerlendirilir. Hem toplanabilir hem de kısa süre bekleme sonucunda saçlar istenilen uzunluğa gelebilir. Toplanırken topuz ya da benzeri saç modelleri de yapılabilir. Farklı şekillere rahat girmesi nedeniyle de bayanlar arasında çok fazla rağbet görür. Bu saç modelleri için önler içeri doğru hafif katlanmış gibi dururken, kesim bu şekilde olmazda omuzlara düşen saçlar kendiliğinden şekil alır.

Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Düz kısa saç kesim modelleri daha kısa olarak da kullanılabilir. Hafif bob modeli andıran saç kesimleri yine trend saçlar içerisinde yer alırken, saçlarınız her zaman bu model sayesinde havalı görünüyor. Bu nedenle siz de bob modelini tercih ederek, düz ve sade bir kesimi tercih edebilirsiniz ama asimetrik görüntüyü minimum düzeyde kullanmanızı tavsiye ederiz. Önlerin az uzun arkaların biraz daha kısa olması ideal bir model olarak tercih edilebilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koyu Saça Ombre Saç Modelleri

Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Düz kısa saç kesim modelleri arasında yer alan küt modeller, marjinal bir görünüm sağlarken dümdüz kesimi sayesinde de saçlarınıza farklı bir hava katıyor. Bu model saçlar güçlü bir tarz ile kullanım isterken, minimalist bir tarz kullanılarak bir bütünlük de elde edebilirsiniz. Dilerseniz yüz hatlarınıza göre küt saçlarınıza kakül kullanabilir ve daha çocuksu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Tam kakül kullanarak, alnınızı kapatabileceğiniz gibi geniş bir alından da kurtulmuş olabilirsiniz. Fakat anlınız dar ise, bu kesimden uzak durmalı; perçem olarak saç kesimi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda verilmiş olan düz kısa kesim saç modelleri içerisinden tercih yaparak, kısa saçın konforunu ve rahatını yaşayabilirsiniz.

 • Asimetrik Kısa Saç Modelleri
 • Kısa Küt Saç Kesimleri
 • Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modeli
 • Katlı Kısa Saç Modelleri
 • Bob Katlı Saç Kesim Modeli
 • Önü Uzun Arkası Kısa Küt Saç
 • Bob Kesim Düz Saç Modelleri
 • Erkeksi Saç Kesim Modeli

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
  japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
  kowalskypage

  Düz kısa kesim saç modellerine oldum olası bayılmışımdır. Eşimin saçları çok uzun ve kendisi bu şekilde seviyor. Sürekli kandırmaya çalışıyorum kısa kestirmesi için ama nafile, bir türlü dinletemedim şu saç konusunda kendimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu