Saç Modelleri

Kısacık Saç Modelleri

Kısacık Saç Modelleri

Kadınlarla ilgili yargılar günümüzde birçok açıdan değişirken, yoğun çalışma temposundan dolayı uzun saçlı kadınlar yerini kısacık saç modelleri olan kadınlara bırakmıştır.

Daha fazla tarz sahibi olmak ve etkileyici bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar, değişen vizyona da ayak uydurarak; saç modellerini değiştirmeye başlayarak, modanın da değişmesi ve gelişmesi ile beraber, kısa saç modellerinde farklılıkların oluşması sonucu, yeni bir soluk kazanan kısa saç modellerine yönelmeyi tercih etmiştir.

Eğer siz de saçlarınızda bir değişiklik istiyorsanız ve mevcut stilinden sıkılıp, yepyeni kısacık saç modelleri araştırmasına girdiyseniz; yeni yılın en göz dolduran ve en çok tercih edilecek olan kısa saç modelleri…

Romantik Bob Saçlar

Romantik Bob Saçlar

Kadın saç modelleri içerisinde farklı bir yere sahip olan bob saçlar, romantik dalgalar eşliğinde kullanıldığında daha farklı bir görünüm kazanıyor. Küt şeklinde kesilmiş olan bob saçlar, romantik dalgalar eşliğinde esrarengiz bir görünüm kazanırken; kaliteli ve iddialı görünmek isteyen kadınların en çok tercih edeceği kısacık saç modelleri içerisinde yerini alacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüz Tipine Göre Saç Modelleri

Yeni Punk Saçlar

Yeni Punk Saçlar

Asi ve kural tanımaz kadınların tercihi olacak yeni punk saçlar, dağınık stili seven kadınlar tarafından çok daha fazla kullanılırken, kısacık saç modelleri içerisinde en rahat kullanılan modeller arasında yerini almaktadır.  Aynı zamanda yeni punk saç modelini kullanan kadın sayısı her geçen gün artarken, siz de küt ve ustura kesim, aynı zamanda dalgalı saçlara karşı beğeni duyuyorsanız; kesinlikle bu saç modelini tercih edip, yepyeni bir imaja sahip olabilirsiniz.

Pixie Saçlar

Pixie Saçlar

İddialı ve bir o kadar cesur kadınların tercihi olan pixie saçlar, yeni yıl içinde kadınları güzelleştirecek olan kısacık saç modelleri içerisindedir. Popülerliği sürekli olan artan pixie saçlar, geniş bir kesim tarafından da ilgi görürken; kadınsı bir hava kazanmak ve sade güzelliğini ortaya çıkarmak için kadınlar tarafından kullanılabilecek bir model olarak sunulmaktadır. Özellikle siz de oval bir yüze sahip iseniz, pixie saç modeli sayesinde yüz güzelliğinizi ortaya çıkabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ten Rengine Göre Saç Rengi

Küt Saçlar

Küt Saçlar

Her zaman popülerliğini koruyan küt saçlar, değişikliği zor kabul edebilen kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç modellerindendir. Günümüzde de minimalist akımın saç modellerine yansıması üzerine ve farklı boyutlarda kullanımının rahat olması nedeniyle kısacık saç modelleri içerisinde yer alan küt saçlar, kadınlara farklı bir hava katmaktadır.

Asker Tıraşı Saç Modeli

Asker Tıraşı Saç Modeli

Adından anlaşılabileceği gibi, erkek saç modelleri içerisinde yer alan asker tıraşı saç modeli; rahatlığı seven kadınlarında tercih ettiği kısacık saç modellerindedir. Diğer kısa saç modellerine göre daha fazla cesaret isteyen bu en trend saç modeli, şekil verme açısından çok kolay olduğu için gittikçe daha fazla kadın tarafından tercih edilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Uzun Yüze Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

Asimetrik Katlı Saç Modeli

Asimetrik Katlı Saç Modeli

Kısacık saç modelleri içerisinde en gösterişli ve şık bir görünüme sahip olan asimetrik katlı saç modeli, hem düz hem de dalgalı saçlar tarafından rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahip olduğu için kadınlar arasında en fazla tercih edilen modeller içerisindedir.  Etkileyici bir görünüm kazanılmasını sağlayan popüler saç modeli olan asimetrik katlı saç modeli sayesinde saçlarınızın daha dolgun görünmesini de sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu