- Advertisement -

- Advertisement -

Erkekler İçin Kıvırcık Saç Modelleri

0 10
Spread the love

Erkekler için kıvırcık saç modelleri, erkeklerin sıklıkla baktığı modellerdendir. Zira erkekler de bayanlar kadar kişisel bakımlarına düşkün ve şık görünmeyi önemsemektedir. Her kitleye hitap eden kitlemiz, beyleri de unutmamış, erkekler için kıvırcık saç modelleri konusunu oluşturmuştur.

Erkekler İçin Uygun Saç Modelleri
Ülkemizde, erkeklerin birçoğunun kıvırcık saç modellerini tercih ettiğini söylemek mümkün. Ancak bununla beraber, kıvırcık saç kullanmak istemeyen, ya da kendisine yakışır saç modelini bulamayan pek çok erkeğin de olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok erkek kıvırcık saçlara sahip olduğu halde, saçlarına fön çekmeyi ve düz olarak kullanmayı tercih etmektedir. Ancak buna gerek olmadığını da söylemek son derece mümkün. Zira erkeklerin de kullanabileceği çok sayıda kıvırcık saç modeli bulunuyor. Kıvırcık saçlarınız varsa ve bu saçlar için kullanabileceğiniz saç modeli sayısının az olduğunu düşünüyorsanız, durumun hiç de böyle olmadığının altını çizmek isteriz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlara Nasıl Şekil Verilir? Erkek

erkekler için uygun saç stilleri
Yüz Tipinize Göre Kıvırcık Saç!
Kıvırcık saçlarınız varsa ve saçlarınızı kıvırcık olarak kullanmak istiyorsanız, yüz tipinin bu konuda çok önemli olduğunun altını çizelim. Uzun ve ince yüz hatlarına sahipseniz ve keskin bakışlarınız varsa, kıvırcık saç sizler için ideal saç olabilir beyler! Ancak erkek kuaförlerin bu konudaki görüşleri incelendiğinde, yuvarlak yüz hatlarına sahip olan erkekler için kıvırcık saç modelleri pek önerilmiyor. Kıvırcık saç modeli pek çok erkek için oldukça hoş bir görüntüde karşımıza çıkarken, yuvarlak yüz hatlarına sahip beyler, saçlarını fönleyerek, ya da çeşitli ürünleri kullanarak dalgalı olarak da kullanabilirler.

Yüz tipine göre kıvırcık saç
Bonus Saçlar Yine Revaçta!
Uzun yıllar modaya damgasını vuran bonus saç modelleri, 2018 yılında yine modaya can veriyor. Özellikle beylerin tercih etmiş olduğu uzun kıvırcık saçlar, doğru kombinler ile birbirinden farklı bonus saç modellerinin doğmasına imkan sağlayabilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkek Dalgalı Saç Modelleri 2018

Bonus Saç

Yüz tipi ve giyim tarzınız incelendiğinde, erkekler için kıvırcık saçın pek çok erkek dergisinin de favorisi olduğu, pek çok bayanın da yapılan anketlere göre bonus saçları sevdiğini söylemek mümkün. Siz de bonus saç modelini tercih edebilir, saçlarınızda farklılık yaratmayı tercih edebilirsiniz. Siz de bu modeli deneyebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.