Erkekler İçin Kıvırcık Saç Modelleri

Erkekler İçin Kıvırcık Saç Modelleri
13 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 148 kez okundu.

Erkekler için , erkeklerin sıklıkla baktığı modellerdendir. Zira erkekler de bayanlar kadar kişisel bakımlarına düşkün ve şık görünmeyi önemsemektedir. Her kitleye hitap eden kitlemiz, beyleri de unutmamış, erkekler için konusunu oluşturmuştur.

Erkekler İçin Uygun Saç Modelleri
Ülkemizde, erkeklerin birçoğunun modellerini tercih ettiğini söylemek mümkün. Ancak bununla beraber, kullanmak istemeyen, ya da kendisine yakışır saç modelini bulamayan pek çok erkeğin de olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok erkek kıvırcık saçlara sahip olduğu halde, saçlarına fön çekmeyi ve düz olarak kullanmayı tercih etmektedir. Ancak buna gerek olmadığını da söylemek son derece mümkün. Zira erkeklerin de kullanabileceği çok sayıda modeli bulunuyor. Kıvırcık saçlarınız varsa ve bu saçlar için kullanabileceğiniz saç modeli sayısının az olduğunu düşünüyorsanız, durumun hiç de böyle olmadığının altını çizmek isteriz.

erkekler için uygun saç stilleri
Yüz Tipinize Göre Kıvırcık Saç!
Kıvırcık saçlarınız varsa ve saçlarınızı kıvırcık olarak kullanmak istiyorsanız, yüz tipinin bu konuda çok önemli olduğunun altını çizelim. Uzun ve ince yüz hatlarına sahipseniz ve keskin bakışlarınız varsa, kıvırcık saç sizler için ideal saç olabilir beyler! Ancak erkek kuaförlerin bu konudaki görüşleri incelendiğinde, yuvarlak yüz hatlarına sahip olan erkekler için kıvırcık saç modelleri pek önerilmiyor. Kıvırcık saç modeli pek çok erkek için oldukça hoş bir görüntüde karşımıza çıkarken, yuvarlak yüz hatlarına sahip beyler, saçlarını fönleyerek, ya da çeşitli ürünleri kullanarak dalgalı olarak da kullanabilirler.

Yüz tipine göre kıvırcık saç
Bonus Saçlar Yine Revaçta!
Uzun yıllar modaya damgasını vuran bonus saç modelleri, 2018 yılında yine modaya can veriyor. Özellikle beylerin tercih etmiş olduğu uzun kıvırcık saçlar, doğru kombinler ile birbirinden farklı bonus saç modellerinin doğmasına imkan sağlayabilmektedir.

Bonus Saç

Yüz tipi ve giyim tarzınız incelendiğinde, erkekler için kıvırcık saçın pek çok erkek dergisinin de favorisi olduğu, pek çok bayanın da yapılan anketlere göre bonus saçları sevdiğini söylemek mümkün. Siz de bonus saç modelini tercih edebilir, saçlarınızda farklılık yaratmayı tercih edebilirsiniz. Siz de bu modeli deneyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git