- Advertisement -

- Advertisement -

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

2 134
Spread the love

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Dizilerde, dergilerde ya da internette gezinirken gördüğünüz saç modelleri ve rengi sizin için her zaman uygun olmayabilir. Özellikle esmer bir kadın iseniz, ‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusunun cevabını net olarak öğrenmeniz gerekir. Çünkü saç rengi belirlenirken, ten renginize uygun olan bir rengin tercih edilebilmesi güzel bir görüntünün ortaya çıkması açısından önemlidir.

Esmer kadına göre saç rengi belirlemek çok zor olmamakla birlikte, ten rengini ön plana çıkaracak renkler tercih edilerek istenilen havalı ve şık görünüm elde edilebilir. Esmer tenli kadınlara yönelik saç rengi konusunda yapılan en büyük hata açık tonların yakışmadığı konusundadır ama doğru alt ton bulunduğu zaman esmer tenli kadınlarda açık renk saç tonları da çok yakışmaktadır. Şimdi ‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusunu cevaplandırarak, doğru olarak bilinen yanlışları düzeltme zamanı…

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çocuk Saç Örgü Modelleri ve Yapılışları

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer Kadın için Sarı Saç Renkleri

Esmer kadınlara yakışacak saç renkleri konusunda yapılan hataların başında esmer kadınlara sarı saç renklerinin yakışmadığı yönündedir. Oysa öyle sarı tonları var ki esmer kadınlarda harika duruyor ve bunların başında bal sarısı rengi geliyor.

‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusuna sizin adınıza verilebilecek bir diğer cevapta, sarı tonlarında balyaj yaptırmaktır. Doğal saç renginizi koruyan ve saç rengi arasına atılan sarı balyajlar sayesinde kusursuz bir görünüm elde edebilir ve uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer Kadın için Kumral Saç Renkleri

Esmer kadınlara en çok yakışan saç renklerine bakıldığında kumral tonların geldiği görülüyor. Özellikle küllü tonları tercih etiğinizde daha doğal bir görünüm elde edilirken ‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusuna verilebilecek bir cevapta yaz aylarının yaklaşması ile birlikte saç uçlarının açılmasıyla yapılan ombredir. Ombre için tercih edilebilecek renkler ise, karamel, altın ve koyu kumral saç rengi ile beraber tüm kumral tonları olarak sıralanabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kadın Saç Kesim Modelleri

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer Kadın için Kahve Saç Renkleri

Esmer kadınlar bir de güneşle beraber bronzlaştıklarında ‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusuna verilebilecek cevap, koyu kestanedir. Koyu kestane rengi ile saçlarınız hem daha parlak görünürken hem de daha canlı duracak ve saç renginiz teninizle güzel bir uyum yakalayacaktır.

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer Kadın için Siyah Saç Renkleri

‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusuna cevap arıyorsanız, siyah rengi unutmamız gerekiyor. Esmer kadınlara en çok yakışan saç rengi arasında yer alan siyah saç rengi, asil duruşu ile esmer kadınlarda harika bir görünüme neden oluyor. Siz de saçlarınız sayesinde çekici olduğu kadar iddialı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, siyah saç rengini mutlaka denemelisiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Örgülü Dağınık Topuz Modelleri

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer Kadın için Renkli Saçlar

Esmer kadınlara yakışan bir diğer saç rengi kızıl saç renkleri olmakla birlikte tonlarda dikkatli olunması gerekir. Dore ve altın ışıltılı kızıl tonları esmer kadınların daha enerjik ve canlı görünmesini sağlarken, bakır tonları da harika bir görünüm kazanmalarını sağlayacaktır.

Eğer çılgın bir yapınız varsa, farklılıkları denemek hoşunuza gidiyorsa, saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız ve esmer bir kadın olarak ‘’Esmer kadına hangi saç rengi yakışır?’’ sorusuna cevap arıyorsanız; koyu mavi ya da gri saç rengini mutlaka denemelisiniz.

Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır? Esmer Kadına Hangi Saç Rengi Yakışır?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Toplama Modelleri başlıklı makalemizde saç, saç kesim ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments
  1. Sude Zorlu says

    Eğer esmerseniz gerçekten çok şanslısınız hemen hemen tüm saç renkleri Esmer bayanlara fazlasıyla yakışıyor. Siyah desen olur, gri olur, kızıl olur sarı olur. Elbette yüz tipi ve vücut yapınıza göre arasından birisi daha ön plana çıkacaktır bunu artık uygulamalar yardımıyla ya da deneyerek analiz etmek gerekiyor 🙂

  2. Meltem says

    Esmer bir bayana hemen hemen her saç rengi uygun kaçıyor ama bana kalırsa kızıl ve gri tonları bir tık daha ağır basıyor diyebilirim. Nedense esmer ve kızıl ya da gri saç rengine sahip tanıdığım herkes inanılmaz bir ışık saçıyor ve göz kamaştırıyor. Bence bu renklere ağırlık verin kızlar 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.