Saç Modelleri

Ense Topuzu Saç Modelleri

Ense Topuzu Saç Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmezi olan ense topuzu saç modelleri, zarif görünmek isteyen kadınlara hitap ederken bu yılın yine trend saç modelleri arasında yerini alıyor. Yapımı tahmininizden kolay olan bu saç modeli aynı zamanda kusursuz bir saç modeli olarak günlük olarak da çalışan kadınlara zamandan tasarruf sağlıyor.

Ense Topuzu Saç Modelleri

Yandan Ense Topuzu Saç Modeli

Ense topuz saç modelleri arasında tercih edilebilecek bu topuz modeli ile saçlarınızın bütün hacmini omuzlarınızın üzerinden belli edebilirsiniz. Özellikle saçlarınız orta boy ya da uzun ise ensede yandan olarak toplanmış topuz modeli size çok yakışacaktır. Üstelik kendiniz de çok kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınızı yandan ensenizden doğru atkuyruğu şeklinde toplamak ve lastik toka ile sabitledikten sonra kuyruk kısmını burarak topuz şeklini vermektir. Topuz olan kısımdan ince tutamlar halinde saçlarınızı çıkarak dağınık ve salaş bir görünüm de verebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dalgalı Saç Modelleri

Ense Topuzu Saç Modelleri

Çift Örgülü Ense Topuzu Modeli

Ense topuzu saç modelleri tercih etmenize rağmen örgülerden vazgeçmek istemiyorsanız çift örgülü modelini saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısmından iki tutam saç alarak salaş ve gevşek şekilde ayrı ayrı ördükten sonra geri kalan saçlarınızı ensede topuz şeklinde toplayın ve örgülerinizi topuza doğru bant halinde tel toka yardımıyla sabitleyin. Günlük olarak bu modeli kullanmak için topuzunuzdan saç tutamları çıkartarak, maşa ile sararak doğal bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ense Topuzu Saç Modelleri

Hacimli Ense Topuzu Modeli

Hacimli görünüme sahip ense topuzu modeli istiyorsanız, saçlarınız tek seferde topuz halinde toplamak yerine adım adım topuz yaparak ilerleyin. Bunun için öncelikle saçlarınız tutamlara ayırın ve en alt altta kalan kısmı ensede topuz şeklinde toplayın ve daha sonra saç tutamlarınızı firkete yardımıyla altta kalan topuzun üzerine yönlerine göre sabitleyin. Eğer daha salaş bir görünüm istiyorsanız;  saçlarınızın ön kısımlarından ince tutamlar çıkararak, serbest halde bırakabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüz Şekline Göre Bayan Kısa Saç Modelleri

Ense Topuzu Saç Modelleri

Döngülü Ense Topuzu Modeli

Elegan zarif görünüm elde ederek romantik bir buluşmaya gitmeyi planlıyorsanız, döngülü ense topuzu modelleri ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Öncelikle bu model için saçlarınızı saç köpüğü yardımıyla dalgalandırdıktan sonra saçlarınızı burgu halinde topuz şeklinde toplayın ve bu sırada dökülen saçlarınızı kendi doğal haliyle bırakmayı unutmayın!

Ense Topuzu Saç Modelleri

İkili Ense Topuzu Modeli

Rahat olduğunuz kadar şık da görünmek istiyorsanız ikili ense topuzu modelleri ile istediğiniz güzelliğe sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısmında iki ayrı tutam alarak, burgu halinde ensenize kadar getirin ve burgu halindeki tutamları ensenizde topuz şeklinde toplayarak lastik toka ile sabitleyin. Saçlarınızın sağdan soldan çıkmasını istemiyorsanız, saç spreyi yardımıyla saçlarınızı sabitleyebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Buğday Tene Yakışan Saç Renkleri

Ense Topuzu Saç Modelleri

Aksesuarlı Ense Topuzu Modelleri

Özellikle düğün ya da nikah gibi özel günlerinizde ense topuzu modelleri ile güzelleşmeyi planlıyorsanız, ensede toplanarak topuz şekli verilen saçlarınıza taç ya da çiçek gibi aksesuarlar kullanarak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri Ense Topuzu Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu