Saç Modelleri

Koyu Kumral Saç Rengi Kataloğu

Kadınlar saç boyamayı çok sevmektedirler. Kadınlar değişiklik yapmak istediklerinde saçlarını boyarlar. Farklı renkler hem değişiklik olur, hem de monoton ruh haline iyi gelir. Bazı kadınlar, kızıl, siyah, sarı gibi riskli renkleri tercih ederler. Öte yandan, her zaman uyumlu olan kahverengi ve kumral tonlarını da tercih eden kadın sayısı oldukça fazladır. Bu yıl en trend renkler arasında koyu kumral saç rengi kataloğu da bulunmaktadır. Herkesin kolayca kullanabileceği risksiz bir renktir.

Koyu Kumral Saç Rengi Hangi Ten Rengine Yakışır?

Koyu kumral saç rengi en risksiz renklerden birisidir. Kızıl ve sarı tonları koyu tene gitmez. Kahve tonları her açık tene gitmeyebilir. Ancak, koyu kumral saç rengi her tene yakışır. Özellikle esmer ya da buğday tene sahipseniz ve kararsızsanız, gönül rahatlığıya koyu kumral saç rengini tercih edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ten Rengine Göre Saç Rengi

Koyu Kumral Rengi Nasıl Elde Edilir?

Kuaföre gitmek istemezseniz kendiniz de saçlarınızı boyayabilirsiniz. Ancak, doğal saç renginize göre hareket etmelisiniz. Saçlarınız siyah veya koyu kahveyse önce saç renginizi açmanız gerekmektedir. Fakat, açıcı kullanırken dikkatli davranmanız gerekir, aksi takdirde saçlarınız yanabilir ya da kaybolabilir.

Koyu Kumral Rengi Korumak

Herkes saç renginin uzun süre kalmasını ve saçlarının yıpranmamasını ister. Bunun için yapılamsı gereken bazı şeyler vardır.

Bunlar;

  • Saç yapınıza uygun bir şampuan ve saç kremi kullanmalısınız.
  • Şampuanınız ve kreminiz saç renginize de uyumlu olursa, boyanız kalıcı olur.
  • İstenmeyen yansımaları önlemek için mor şampuan kullanabilirsiniz, ancak saç kremi kullanmayı aksatmamalısınız.
  • Duş alırken sıcak su kullanmamalısınız. Soğuk ya da ılık su kullanmalısınız. Sıcak su boyanın hemen akmasına sebep olur ve saçlarınızı yağlandırır.
  • Saç düzleştiricisi, maşa, fön makinesi gibi cihazları fazla kullanmamaya özen göstermelisiniz. Isı saçlarınızı yıpratır, saç rengine zarar verir ve kırar.
  • Saçlarınıza haftalık maske ya da bitkisel yağlarla bakım uygulayın. Düzenli saç bakımı ile saçlarınızı canlı ve parlak görünecek.
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

Bu maddeleri aksatmadan uygularsanız hem sağlıklı saçlara, hem de kalıcı ve doğal bir renge sahip olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu