Saç Modelleri

Çikolata Kahve Saç Rengi Kullananlar

Çikolata Kahve Saç Rengi Kullananlar

İçinde bulunduğumuz yılda çikolata kahve saç rengi kullananlar, en trend saç renklerinden birini kullanırken; yeni yılda da çikolata kahve ve tonları en trend saç renkleri olacağı için saçlarında bir değişikliğe gitmek zorunda kalmayacaksınız.

Koyudan açığa doğru bir sürü renk seçeneği olan çikolata kahve saç rengini siz de denemek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken siz en uygun tonu bulabilmek…

Çikolata Kahve Saç Rengi Kullananlar 2

Çikolata Kahve Saç Rengini Neden Tercih Edilir?

Çikolata kahve saç rengi kullananlar, en çok doğal görünmesinden dolayı bu saç rengini tercih ederken, aynı zamanda çikolata kahve her zaman trend olan saç renkleri arasında yerini alacak.

Doğal görünüm dışında, daha enerjik ve canlı görünmenize yardımcı olan çikolata kahve tonlarını solgun yüzünü canlı göstermesi için de tercih edebilirsiniz. Özellikle esmerlere çok daha fazla yakışan çikolata kahve rengi, tonları sayesinde farklı ten renklerine de yakışabiliyor.

Çikolata Kahve Saç Rengi Tonları

Buzlu çikolata kahve Saç Rengi

Buzlu çikolata kahve

Açık tenlilere çok yakışan buzlu çikolata kahve rengi, hoş bir görünüm oluştururken; akaju ve küllü ışıltıları sayesinde de daha etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelin Saçı Nasıl Olmalıdır?

Çikolata kahve Saç Rengi

Çikolata kahve

Buğday tenlilere çok yakışan çikolata kahve, akaju ışıltıları sayesinde özellikle saçlarınıza ışık vurduğu zaman muhteşem bir ışıltıya neden olarak; harika bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

Karamel çikolata kahve

Karamel çikolata kahve

Kahve rengi için en iyi ışıltıları, karamel ışıltılar oluştururken, karamel tonu kahverengi saçlarda çok çekici ve hoş bir görünüm kazandırıyor. Bu görünüme ulaşmak için kahve tonları saçlarınıza karamel tonda balyaj attırarak çikolata kahve saç rengi kullananlar olarak farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Açık çikolata kahve

Açık çikolata kahve

Bütün ten renklerine yakışan açık çikolata kahve rengi, beyaz tenlilerin solgun yüzlerini canlandırmak için harika bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Mocha çikolata kahve

Mocha çikolata kahve

Mocha ve çikolata renkleri bir araya gelince bu muhteşem saç rengi ortaya çıkıyor. Mocha’nın altın rengi yansımaları sayesinde saçlarınız ışıl ışıl bir görüntü kazanıyor.

Kızıl çikolata

Kızıl çikolata

En çok özendiğiniz saç rengi kızıl olmasına rağmen kahve tonlarından bir türlü de vazgeçiyorsanız, kızıl yansımalara sahip olan kızıl çikolata sizi mutlu edecek bir saç rengidir.

Çikolata Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır

Çikolata Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Çikolata kahve saç rengi kullananların daha çok esmer ve buğday tenli oldukları düşünülse de saydığımız yansımalardan doğru tercih edildiği sürece her ten rengine çok da güzel yakışır.

 • Buğday tenlere göre çikolata kahve saçlar: Buğday tenlilere çikolata kahve tonlarının hepsi çok yakışır. Bu nedenle siz de buğday tenli iseniz, istediğiniz tonu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 • Esmer tenlere göre çikolata kahve saçlar: Esmer tenli iseniz, yüzünüzü daha aydınlatacak tonları yani doğal çikolata kahve ve mocha çikolata kahve ile buzlu çikolata kahve tonlarını mutlaka denelisiniz.
 • Beyaz tenlere göre çikolata kahve saçlar: Beyaz ten biraz solgun göründüğü için canlı görünmesine neden olacak açık çikolata kahve ve kızıl çikolata saç renkleri tercih edilebilir. Aynı zamanda karamel çikolata kahve saç rengi de yüzünüze farklı bir hava katacaktır.
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Örgü Modelleri 2019

Çikolata Kahve Saç Rengi ile Kullanılabilecek Saç Modelleri

Çikolata Kahve Saç Rengi ile Kullanılabilecek Saç Modelleri

Çikolata kahve saç rengi kullananlar, saç renklerine uygun modelleri tercih ettikleri zaman daha çekici ve etkileyici bir görünüm kazanabilirler.

Doğal dalgalı saç modeli

Doğal dalgalı saç modeli

Çikolata kahve saç rengini belirgin hale getirmek için, doğal dalgalı saç modelini kullanabilirsiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli iken şekillendirici köpük uygulayarak kurutunuz ve geniş uçlu bir maşa ile saçlarınıza dalgalar oluşturun ve bakım yağı yardımıyla dalgalarınızı parmaklarınızla tarayın.

Çift örgülü saç modeli

Çift örgülü saç modeli

Çikolata kahve saç rengi kullananlara çok yakışan çift örgü modeli sayesinde hem çok sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz hem de saç renginizdeki ışıltıların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

Yarım topuz saç modeli

Yarım topuz saç modeli

Yarım topuz modeli sayesinde çikolata kahve saçlarınız daha belirginleşirken, bu yılın trend saç modeli sayesinde salaş ve bohem bir görünümde elde edebilirsiniz.

Çikolata Kahve Saç Renginin Bakımı

Çikolata Kahve Saç Renginin Bakımı

Çikolata kahve saç rengi kullananlar arasında yer alıyorsanız, tüm boyalı saçlarda olduğu gibi bu renk tonunda da saçlarınıza gereken özeni göstermeniz gerekmektedir. Bunun için saçlarınızı boyalı saçlara uygun şampuanlarla yıkamalı ve saçlarınıza saç kremi ile saç maskesi uygulamalısınız. Böylelikle saçlarınız kahve tonlarının ilk günkü parlaklığını koruyacaktır.

Bu yazımızda sizlere çikolata kahve saç rengi kullananlar ile ilgili tüm detayları paylaştık. Diğer modellerle ilgili bilgi almak için internet sitemizden faydalanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Toplama Modelleri başlıklı makalemizde saç, saç kesim ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
  japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
  kowalskypage

  Eşim bu renk saç istiyor ama bence gitmiyor, beyaz tenli kadınlarda çikolata kahve saç rengi güzel. Ayrıca bakım olarak da olduka zor bir saç rengi gibi görünüyor.

 2. Kızım nilsu öikolata renkli saç modellerini çok beğendi. Ama saç boyası alırken çekiniyorum. saç boyalarında kullanılan katkı maddeleri ve kimyasal beni tedirgin ediyor. Acaba doğal saç boyalarını nereden bulabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu