- Advertisement -

- Advertisement -

Luis Bien Saç Dolgunlaştırıcı Sprey

0 51
Spread the love

Dermatolojik onaya sahip olan Luis Bien saç dolgunlaştıcı sprey , nano teknolojiye sahip bir ürün. Bu saç dolgunlaştırıcı spreyi 30 saniye uyguladığınızda, saçlarda oldukça gür ve aynı oranda dolgun bir görünüm sağlayabiliyorsunuz. Nano teknolojik bir ürün olması nedeniyle terlemeye ve yağmura karşı dayanıklı olan dolgunlaştırıcı sprey kolay kullanım olanağına sahip.

Saça Bakım Yapan Bir Sprey

Dermatolojik testleri tamamlanan Luis Bien sprey, formülünde bulunan keratin proteinleri, ginseng ve özel serumlar sayesinde saça bakım yapmaya da katkı sunuyor. Luis Bien, saç yapısında yer alan keratin proteinleri ile ipek liflerinden üretilen doğal bir içeriğe sahip. Ayrıca bu saç dolgunlaştırıcı sprey saçlar için çok önemli olan pro vitamin B5 ve ginseng extractla zenginleştirilmiş bir formülle sunuluyor.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Nasıl Hızlı Uzar

Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi Luis Bien Nasıl Kullanılır?

Saçlara bakım yaparak, onlarda dolgun ve gür görünüm sağlayan Luis Bien saç spreyinin kullanımı oldukça kolay şekilde gerçekleşiyor.

Bu uygulamada dikkat edilecek hususlar ise şöyle;

  • Saç spreyi uygulanmadan önce saçların kuru olması gerekir,
  • Kullanım öncesi sprey şişesi bir kaç saniye iyice çalkalanmalı,
  • Saçın dolgunlaşması istenen alanına yaklaşık 10 ile 15 cm. mesafeden uygulama yapılmalı,
  • Saça uygulanması dairesel hareketlerle ve az miktarda olmalı,
  • Bu uygulama sonrası 5 ile 10 saniye süresince saç kurutma makinası yardımı ile kurutma yapılmalı,
  • Son aşamada ise saç fırçası ile uygulama yapılan bölge tarayarak şekillendirilmelidir.

Bu şekilde yapılacak doğru ve kolay kullanım sayesinde saçlarınızda farkedilebilir bir değişikliğe kavuşuyorsunuz. Saç dolgunlaştırıcı sprey günlük kullanıma son derece uygun yapısıyla, size yardım sağlıyor.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçlara Doğal Dalga Görünümü Nasıl Verilir?

Farklı Renk Seçenekleri

Luis Bien saç spreyi beş değişik renk seçeneği ile birlikte sunuluyor. Bu renk seçenekleri ise, siyah, koyu kahve, kahverengi, sarı ve gri olarak tercih imkânı sağlıyor. Günlük kullanıma uygun olan sprey, şampuanla yıkandığında kolaylıkla çıkıyor. Sahip olduğu teknoloji sayesinde rüzgâr, yağış ve terleme gibi sorunları dert etmenizde gerekmiyor.

Saç Spreyinin İçeriği

Luis Bien, saçlara canlılık ve parlaklık katan doğal keratin proteini, meyve asitleri, yeşilçay özü, hexapeptide ve betaine bileşenlerinden oluşuyor. Saç tellerini kalınlaştıran propane, butane, aqua ve Hdrolyzed Keratin bileşenlerine sahip olan sprey, saçlarda bulunan seyrek ve boş alanlarda önemli katkı sağlarken saçlara da bakım yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Koyu Küllü Kumral Saç Rengi başlıklı makalemizde Koyu Küllü Kumral Saç Nasıl Elde Edilir, Koyu Küllü Kumral Saç Rengi ve Kumral Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Köpüğü Ne İşe Yarar?

Leave A Reply

Your email address will not be published.