- Advertisement -

- Advertisement -

En İyi Küllü Kumral Saç Boyası

0 319
Spread the love

Birçok saç rengi vardır ancak modası geçince tekrar bakasınız gelmez. Ancak biliriz ki küllü kumral saç renginin asla modası geçmez. Doğallık hissi veren bu renk aslen çoğu kızların favorisidir. Peki, bu kadar sevilen bu rengi denemek bu kadar zor mu, denemek için en iyi küllü kumral saç boyasını mı arıyorsun o zaman kesinlikle doğru yerdesin. Şimdi kumral tonları için harika saç boyası önerilerimize geçebiliriz.

En iyi Küllü Kumral Saç Boyası Önerisi

Doğallığı yanında bir kadar da havalı olan bu rengi tutturmak kimine göre zordur. Ancak bazı markalar vardır ki kaliteli ürünler ile saçlarınızı hem beslemiş hem de doğal küllü kumral saç boyasına ulaşmış olursunuz.

  • Garnier Color Naturals 7.1
  • Garnier Color Naturals 8N
  • Koleston 8.1
  • Koleston 9.1
  • Loreal Excellence 7.1
  • İnoa 7.11
  • Loreal Professionnel 6
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Kaşıntısına Ne İyi Gelir

Gibi markaların bu numaralı renkleri en iyi küllü kumral saç boyası olarak önerebileceğimiz markalar arasındadır.

Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral

Garnier’in bu numarada ki saç boyası, saçlarınıza ışıl ışıl bir kumrallık katacaktır. Kimse yapay değil tamamen kendi saçınız olduğunu hissedecektir.

Garnier Color Naturals 8N

İçerisinde ki zeytinyağı, avokado yağı gibi sağlıklı yağların bulunduğu bu markada saçlarınızı beslerken, güzelleşmenin keyfine varacaksınız.

Koleston 8.1

Bu renge karar verdiyseniz zaten çok yerinde bir tercih yapmışsınız ancak boyarken de nokta atışı yapmak önemlidir. Bu yüzden koleston markası da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bu rengi yakışmaz korkusuyla yapmak istemeyenler için kimlere yakışır başlığımızı mutlaka okumalısınız.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğum Kontrol Hapı Saç Çıkarır mı?

Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır

Özellikle buğday ten başta olmak üzere, esmer tenli kişilere de oldukça yakışmaktadır. Eğer açık bir tenininiz varsa şansınızı kesinlik açık kumraldan yana kullanmalısınız. Bunun için Garnier Color Naturals 8N Açık Kumral saç rengi harika bir alternatif olacaktır.

Doğal ve kolay bir renk olmasından dolayı dilersiniz evinizde dilersiniz kuaförlerde rahatlıkla boyatabilirsiniz. Hiçbir şekilde zorlanmayacağınız bu rengi, yakışacağını düşündüğünüz tüm müsait tenlere öneririz!

Bir önceki yazımız olan Luis Bien Saç Dolgunlaştırıcı Sprey başlıklı makalemizde Luis Bien, Luis Bien Saç Dolgunlaştırıcı Sprey ve Saç Dolgunlaştırıcı Sprey hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.