Erkek Saç Modelleri

​2019 Erkek Saç Modelleri

2019 Erkek Saç Modelleri

2019 erkek saç modelleri incelendiğinde orta uzunlukta saç modellerine doğal ve salaş bir görünümün eşlik ettiğini görüyoruz. Eğer siz de saç modelinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, maskülen bir havanın hakim olduğu yeni sezon saç modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık ve Salaş Saç Modeli

Siz de kıvırcık saçlara sahipseniz, 2019 erkek saç modelleri arasında kıvırcık ve uzun saç modelleri yer aldığı için şanlısınız diyebiliriz ve saçlarınıza yönelik tek yapmanız gerekenin de saçlarınız kısa ise uzatmak olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle de oval bir yüz tipiniz varsa kıvırcık ve uzun saçlar size çok yakışacaktır.

Eğer saçlarınız kıvırcık değilse de saç şekillendirici köpük yardımıyla saçlarınıza elinizle baskı uygulayıp, saç spreyi yardımıyla sabitleyerek kıvırcık, doğal ve salaş görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Asimetrik Saç Modeli

2019 erkek saç modelleri arasında yer alan asimetrik saç modeli ile bir tarafı kısa bir tarafı uzun bir saç modeline sahip olarak, modern bir görünüm kazanabilirsiniz. Özellikle köşeli yüz hatlarına sahipseniz, asimetrik saç modeli sayesinde yumuşak bir yüz hattına sahip olabilir ve daha havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Orta Boy Saç Modeli

Gür ve orta uzunlukta saçlara sahipseniz, 2019 yılı sizin yılınız olacak ve 2019 erkek saç modelleri içerisinde en çok tercih edilecek orta boy saçlarınız size rahat bir kullanım sağlayacaktır. Ön ve orta kısmının uzun, yanların kısa olarak kullanıldığı bu model özellikle küçük yüz hatlarına sahip olan erkekler tarafından tercih edilmelidir. Böylelikle yüzünüz daha uzun bir görünüme kavuşacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

​2019 Erkek Saç Modelleri

Ön Kısımları Uzun Saç Modeli

2019 erkek saç modelleri rahat olmaları ile dikkat çekerken, farklı alternatifleri ile de her tarza hitap etmektedir. Siz de saçlarınızı tümüyle uzatmak istemiyor ama uzun ve kirli sakal ile saçlarınızı kullanmak istiyorsanız, sadece ön kısımlarınızı uzatarak saçlarınızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda alnınız olması gerektiğinden daha geniş ise bu model sayesinde alnınızın olduğundan küçük görünmesini sağlayabilirsiniz.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Keskin Çizgili Saç Modeli

Saçlarınız uzun ise ya da saçlarınızı uzatmayı planlıyorsanız 2019 erkek saç modelleri arasından keskin çizgili saç modelini deneyebilirsiniz. Saçlarınızın iki yanının kazındığı ve ortasının uzun kaldığı bu model özellikle de oval bir yüze sahipseniz, kirli ya da top sakal eşliğinde sizi daha havalı gösterecektir.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Karmakarışık Saç Modeli

Eğer saçlarınızla uğraşmayı seviyorsanız 2019 erkek saç modeli içerisindeki karmaşık saç modelini mutlaka denemelisiniz. Ön kısımların uzun olduğu ve dalgalı saçlara kullanılan bu model için şekillendirme esnasında öndeki uzun kısımlara şekillendirici krem uygulamak ve parmaklar yardımıyla dağıtmak yeterli olacaktır. Ama saçlarınız düz ise yuvarlak fön fırçası yardımıyla dışa doğru öndeki saçlarınıza fön çekip, oluşan dalgaları dağıtmanız sonucunda bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

​2019 Erkek Saç Modelleri

Topuz Modeli

2019 erkek saç modelleri arasında yer alan ve birkaç senedir de çok trend olan ‘’man bun’’ yani erkek topuz saç modeli için saçlarınızın en azından kulak hizasında olması gerekiyor. Tabii geniş bir alına sahipseniz de topuz modelinden uzak durmanız alnınızın daha belirgin olmaması adına önemlidir. Yapmanız gereken ise ensenin az üstünde saçlarınızı toplayarak burgu yapıp, lastik toka yardımıyla sabitlemektir.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Dağınık Dalgalar Modeli

Havalı göründüğü kadar asi de görünen dağınık dalgalar, 2019 erkek saç modelleri içerisinde yer alarak genç ve enerjik görünmek isteyenlere hitap etmektedir. Sinek kaydı tıraş ile kullanılması tavsiye edilen dağınık dalgalar modeli için, saçlarınıza jöle uygulayın ve arka kısımları arkaya doğru şekillendirerek, ön kısımların bukleli görünmesini sağlayarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Uzun ve Düz Saçlar

2019 erkek saç modelleri arasındaki uzun ve düz saçlara sahip olmak için bakım kremi ya da şekillendirici krem kullanarak saçlarınızı fırça ile tarayarak, kurutun. Özellikle de oval bir yüz tipine sahipseniz düz ve uzun saçlara sahip olmak size çok yakışacak ve daha tarz görünmenizi sağlayacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Maşa Saç Modelleri

​2019 Erkek Saç Modelleri

Geriye Doğru Saç Modeli

Karizmatik görünmek adına bir saç modeli arıyorsanız, 2019 erkek saç modelleri arayışınıza cevap verecek ve undercut saç modeli istediğiniz görünümü sağlayacaktır. Kirli sakal ya da sinek kaydı tıraş ile de kullanabileceğiniz bu model için şekillendirmeden önce saçlarınızı jöleleyin ve geniş dişli tarak yardımıyla geriye doğru tarayarak şekil verin.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Kısa Undercut Saç Modeli

Yanlara göre üstlerin biraz daha uzun olduğu kısa undercut saç modeli, 2019 erkek saç modelleri olarak özellikle kısa yüz tipine sahip olan erkekler tarafından tercih edilebilecek bir modeldir. Aynı zamanda üstlere jöle sürerek geriye doğru parmaklar yardımıyla şekillendirilmesi de zaman açısından ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

​2019 Erkek Saç Modelleri

Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Oval yüz şekline sahipseniz, kendinize uygun ciddi ve havalı bir model arıyorsanız; 2019 erkek saç modelleri sizi mutlu edecektir. Saç modelinin tek sırrı ise, saçların derin bir şekilde yandan ayrıldıktan sonra taranarak rahatlıkla kullanılmasıdır.

​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri ​2019 Erkek Saç Modelleri

Kaynak: Boxer Dergisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu