Erkek Saç Modelleri

Uzun Saç Erkek Modelleri

Uzun Saç Erkek Modelleri

Kadınlar gibi de erkekler saçlarına şekil verme konusunda gereken önemi vermekte ve farklı saç stilleri ile yenilikler yapma konusunda da oldukça cesaretli davranmaktadır. Özellikle son yıllarda trend olan uzun saç erkek modelleri, doğal ve salaş görünümleri sayesinde cesur olduğu kadar erkeklere farklı bir havada katıyor.

Siz de kısa saçlarınızdan sıkılıp, saçlarınızı uzatmaya karar verdiyseniz, verdiğimiz saç modellerini inceleyerek, tarzınıza en uygun modeli tercih ederek daha cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uzun Saç Erkek Modelleri

Man Bun (Erkek Topuzu) Modeli

Geçen yıl başlayan ve gittikçe daha çok tercih edilmeye başlayan uzun saç erkek modelleri içerisinde yer alan man bun ya da diğer adıyla erkek topuzu modeli kirli sakallarla birlikte kullanıldığında çok etkileyici bir görünüm kazandırıyor. Üstüne üstlük oldukça pratik bir model olarak kullanılabilecek erkek topuzunu yapmak için tek yapılması gereken, saçlarınızı başınızın arka tarafından toplayıp, lastik toka yardımıyla sabitlemenizdir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Küçük Erkek Çocuğu Saç Modelleri

Uzun Saç Erkek Modelleri

Doğal Dalgalar

2019 yılı için uzun saç erkek modelleri arasında en trend olan model, doğal görünüme sahip dalgalardır. Tek yapmanız gereken ise, saçlarınızı yıkadıktan sonra şekillendirici köpük kullanarak kurutarak, kendi haline bırakmaktır. Böylece hem doğal bir görünüm kazanırken hem de dağınık ve salaş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Uzun Saç Erkek Modelleri

Uzun Mohawk Modeli

Uzun saç erkek modelleri denilince akla farklı olmayı sevenler tarafından ilk gelen model olan mohawk modeli bir taraf uzun olarak tercih edilirken, yeni trend olarak uzun olan kısımları daha uzun olacak şekilde tercih ediliyor. Hatta bazı erkekler tarafından uzun olan kısım örülerek de kullanılabiliyor.

Uzun Saç Erkek Modelleri

Dağınık Atkuyruğu Modeli

Uzun saç denilince vazgeçilmezler arasından yer alan atkuyruğu, bu yıl uzun saç erkek modelleri içerisinde dağınık hali ile dikkatleri çekiyor. Özellikle hafta sonları rahatlıkla kullanabileceğiniz dağınık atkuyruğu saç modelini güneş gözlüklerinizi kullanarak daha etkileyici bir hale dönüştürebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkek Saç Modelleri ve Yapılışları

Uzun Saç Erkek Modelleri

Yarım Atkuyruğu Modeli

Uzun saç erkek modelleri çeşitlilik göstermekle birlikte bu yıl atkuyruğu saç modelinin farklı halleri trendler arasında yer alıyor. Saçınızın sadece üst kısmını atkuyruğu şeklinde toplayacağınız bu modelle yüz güzelliğinizi daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz.

Uzun Saç Erkek Modelleri

Undercut Modeli

Kısa saç modelleri arasında yer alan undercut modeli, kısa saçlara sahip olmak istemesine rağmen uzun saçlarından vazgeçemeyenler erkekler için uzun saç erkek modelleri olarak değerlendirilmektedir. Ense ve yanlarının çok kısa, üst kısımlarının ise uzun bırakıldığı bu model ile uzun olan üst kısımları topuz şeklinde topladığınızda kısa saçlara, üst kısımları saldığınızda ise uzun saçlara sahip olarak farklı görünüm elde edebilirsiniz.

Uzun Saç Erkek Modelleri

Dümdüz Saçlar

Uzun saç erkek modelleri olarak 90’lı yıllarda çok moda olan dümdüz ve uzun saçlar, bu sezona da damgasını vuruyor. Eğer kıvırcık ya da dalgalı saçlara sahipseniz, fön yardımıyla siz de dümdüz saçlara sahip olabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa kıvırcık saçlar için özel saç modelleri

https://www.youtube.com/watch?v=tWbLaTy8R10

Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri Uzun Saç Erkek Modelleri

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
    japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
    kowalskypage

    Uzun saç erkeklerde son yıllarda giderek yaygınlaşan bir saç tipi olmaya başladı. Hal böyle olunca uzman kuaförler ve stilistler her yüz tipine ve kişiliğe göre bir model ortaya koymaya başladı. Gerçekten çok güzel modeller var saçımı uzatma dönemindeyim ilerleyen aylarda birisini seçmem gerekecek ara ara araştırma yapıyorum 🙂

  2. Eskiden rambo filmleri çok seyredilirdi. Türk erkekleri bu filmleri defalarca izlemekten bıkmıyor. Bu gibi filmler sayesinde saç sakal kılık kıyafet tarz değişimi de yaşandı. Bir dönem ensedeki saçları uzatma modası çıktı. Kafa şekli ve saç tipine uymadığı için çok tuhaf çok komik tipler ortaya çıktı.

  3. Erkeklerin topuz ve at kuyruğu yapması çok tuhaf geliyor. Doğada erkek ile dişinin farkları hep bellidir. İnsan nesli ise moda adına acayip değişimler içinde. Özgürlük adına yapılan değişimleri ben şahsen doğru bulmuyorum. Özgürlük adına alkollü içki sigara eşcinsellik gibi şeyler de yayılıyor. benim görüşüm bu şekilde katılmayabilirsiniz.

  4. Uzun saç modelleri ülke genelinde giderek popülerleşiyor ve birçok bölgede bu konuda yetenekli kuaför arkadaşlar bulunuyor. Eğer uzun saç yapma planınız varsa tavsiye ederim düşünüldüğü kadar zor değil bakımı ben çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu