2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?

2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?
4 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 15 kez okundu.
Spread the love

Ekose Nasıl Giyilir?

Birbirine paralel olarak görülen kumaşlara denilmektedir. Değişik renklerde büyüklü küçüklü karelere sahiptir. Ekose denildiğinde akıllara her zaman lise çağları gelmektedir. Lisede kızların giymiş olduğu eteklerin üzerindeki desenler ekoselerdir. Bunun yanı sıra ekose denilince akıllara de gelmektedir. Çünkü İskoç etekleri de karelere sahiptir. Ekose denildiğinde akla bin bir çeşit fikir gelmektedir ve bu desenler günümüz modasında oldukça önemli bir yere sahiptirler.

2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?

Ekoseler Nasıl Giyilmelidir?

Hem ünlü stilistlerin hem de amatör sokak stilistlerinin vazgeçilmez parçası olan ekoseleri çok çeşitli yerlerde kullanarak değişik kombinler yapmak mümkündür. Ekoseler en çok paltolar ve etekler üzerinde görülmektedirler. Palto ve kabanların üzerinde kullanılan o parçayı kullanan kişinin çarpıcı ve dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Yine farklı bir kombin modeli olarak ekoseleri üst üste kullanmakta mümkündür.

2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?

Yani bir kombinde birden fazla ekose deseni kullanılabilmektedir. Ekose bir etekle, ekose bir kazağı kombinleyip bir arada kullanmak kişiye farklılık katacaktır. Ekoseyi sadece giysilerde değil aksesuarlarda da kullanmak mümkündür. Ekose bir şal, ekose desenli bir eldiven, ekose desenli tokalar, botlar veya şapka gibi parçalar da kişiye özgünlük katacak ve sıradanlıktan çıkaracaktır. Ekose desen çalışanlar içinde vazgeçilmez bir unsurdur. Ofis tarzı denildiğinde akıllara mutlaka ekose desen gelmektedir.

2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?

Çalışan bayanların ya da erkeklerin giymiş oldukları takım elbiseler üzerinde ekose desen görmek mümkündür. Nitekim takım elbiseler üzerinde kullanılan ekose desenler kişiye farklı bir imaj katacaktır. Tüm bunların yanı sıra tesettürlü bayanlar da ekose deseni çok fazla kullanmaktadır. Özellikle ekose desenli elbiseler ya da ekose desenli şallar tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez parçalardandır. Günümüz modasında bu desen çok fazla yerde kullanılmaktadır.

BUNU DA OKUDUNUZ MU?  En Trend Dağınık Topuz Modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Burçlara Göre Etkilemenin Yolları başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git