Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada Saç Yaptırmak
21 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 1 kez okundu.
Spread the love

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada saç yaptırmak, rüyayı gören kişinin konumun bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi genç bir kız ise, arkadaş çevresinden çıkacak hayırlı bir kısmetle evleneceğine ve çok da mutlu olacağına işaret eder.

Rüya sahibi, evli ve yaşlı bir kadın ise, sıkıntı ya da üzüntü içinde olduğu ve yakın zaman içinde bunlardan kurtulacağına, ferah günlerin yakın olduğuna yorumlanır.

Bir kadın, erkek berberine ya da bir erkeğin kadın berberinde saç yaptırması ise, iki kişi hakkında laf çıkarılacağına ve kötülüklere neden olacak dedikoduya yorulur.

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, rüyayı gören kişiniz kısa zaman içinde hayırlı işler yapacağına, tüm sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, aynı zamanda uzun ve rahat bir ömür yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kuaförde saçlarını düzleştirmek ise, kişinin keyfine kavuşacağına ama akrabalarından biri ile hayırsız bir kişi yüzünden ters düşerek; verilmiş olan sözlerin tutulmamasına ve bu yüzden işlerinin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüyada kuaföre gitmek, pek olumlu bir rüya olarak değerlendirilmez. Rüya sahibinin hem iş hayatında hem de aile hayatında kötü günler geçirmesine neden olacak olaylar yaşanacağına ve bu olaylarının nedeninin hiç faydalı insanlar olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada Kuaförde Saç Yaptırmak

Rüyada kuaförde saç yaptırmak, gören kişiye göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören genç bir kız ise, günlük hayatında bir kişi ile tanışarak; hayırlı ve mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kadın ise, var olan bütün dertlerinden ve yaşadığı üzüntülerden sorunsuz bir şekilde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Kuaförde Süslenmek

Rüyada kuaförde süslenmek, mevcut kazancın her geçen gün artacağına ve işlerin çok kısa zamanda çözümleneceğine işaret ederken, deneyim sahibi olan bir kişinin uzun zamandır planladığı projeye destek göreceği olarak yorumlanır.

BUNU DA OKUDUNUZ MU?  2018-19 Sonbahar ve Kış Sezonunun Trendleri

Rüyada Kuaförde Saç Taramak

Rüyada kuaförde saç taramak, rüya gören kişinin yetenekleri ve becerilerini kullanarak büyük bir gelir elde edeceğine ve böylece maddi açıdan zor olan günlerin biteceğine, her şeyin düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada Kuaförde Saç Kestirmek

Rüyada kuaförde saç kestirmek, rüya gören kişi için kötü günlerin sona ereceğine ve sevdikleri tarafından destek alacağına işaret eder.

Rüyada Kuaförde Oje Sürdürmek

Rüyada kuaförde oje sürdürmek, çalışmalar sonucu rüya sahibinin bir sorununu çözeceğine ve anne babasından aldığı dualarında yardımcı olacağına işaret ederken; kıskançlık nedeniyle yaşanacak sorunların düzeleceğine yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Göğüs Büyütme Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git