Saç Modelleri

Dünyanın En Güzel Saç Modelleri

Kadın erkek fark etmeksizin saç söz konusu oldu mu akan sular durur. Nitekim saç en ilk başta bir özgüven getirir ve kişilerin daha iyi görünmesini sağlar. Saç insan karakteri ile en uyumlu dış uzuv olmaktadır. Saçın kendi görünümünün yanında şekillendirme ve modelleme ile de birçok özellik belirlenmiş olur. Buna göre saça verilen şekiller ile de insanlar değişebilir. Dünyaca ünlü modellerin kadın erkek fark etmeksizin uygulanması ile insanlar daha iyi ve istediği gibi görülebilir. Nitekim birçok kişi tarafından benimsenen ve kullanılan dünyanın en güzel saç modelleri bulunur. Bu modeller uygulanması ve kullanılması bakımından oldukça güzel olmaktadır.

Çift Topuz Saç Modeli

Genelde kadınlar tarafından tercih edilen çift topuz modeli saçı daha hacimli bir şekle sokar. Topuz diğer modellerde daha sık yapılırken çift topuz modelinde topuzlar daha gevşek tutulur. Ön tarafta bırakılan saç tutamları ile de daha yoğun bir görünüm elde edilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Düz Kısa Kesim Saç Modelleri

Sarılı Atkuyruğu Saç Modeli

Bu modelde saçlar at kuyruğu modeli yapılıyormuş gibi toplanır. Bunun ardından aynı yerden bir tutam alınıp tokanın üzerine konulur ve toka gizlenir. Ardından bu tutamı sabitlemek için tel tokalar kullanılır. Genelde bu model acil davetler için kullanılır.

Taç Örgü Saç Modeli

Bu model görünüm olarak mükemmel olası ile beraber yapılması da o kadar zor olmaktadır. Buna göre birkaç adımlık bir iş vardır. Bunlar ise;

  • İlk olarak saçlar ön ve arka olarak ikiye ayrılır
  • İkinci olarak ön kısım örülür
  • Üçüncü olarak ön tarafın ardından tüm saç yana doğru örülür
  • Dördüncü olarak ise hacimli bir görünüm olması için örgüye hafif baskı uygulanarak gevşetilir
  • Son adımda tel tokalar ile sabitlenir
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni Saç Kesim Modelleri

olmaktadır. Oldukça zor olan bu örgü için ekstra yardım gerekebilir.

Brezilya Fönü Saç Modeli

Belkide en fazla tercih edilen saç modeli olmaktadır. Bunun sebebi hem iyi görünümünden dolayı hem de uzun süre kullanılır olmasından dolayı olmaktadır. Buna göre saçlarını sürekli olarak düzleştiren ve bu sayede hem yorulan hem de saçlarını kıran insanlar için özel bir keratin karışımı sayesinde saçlar 6 aya kadar düz kalmaktadır. 2 3 saatlik bir işlemin ardından saçlar Brezilya fönü ile istenilen seviyede olur. 6 aya kadar düz kalır. Bazı zamanlar bu süre uzayabilir. Nitekim genelde kıvırcık saça sahip olanlar tarafından tercih edilir. Brezilya fönü sayesinde saçlar yakılmaz ve güçlü kalır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu