Saç Modelleri

Küçük Erkek Çocuğu Saç Modelleri

Stil sahibi ebeveynler, en trend küçük erkek çocuğu saç modelleri eşliğinde çocuklarının da kendine özgü bir tarza sahip olmasını sağlar. Kolay şekil alan, kullanışlı, saç cinsine ve çocuğun yaşına uygun kesimler, güncel moda trendlerinden esinlenerek belirlenir.

Yüz Tipine Uygun Saç Modeli

Yüz tipine uygun saç kesimi erkek çocukların tarz sahibi olmasına yardımcıdır. Ele avuca sığmayan biraz da yaramaz erkek çocuklar, yeni nesil saç kesim tercihleriyle hem yaşlarının sevimliliğini hem de kendilerine özgü bir görünüm yakalayabilirler.

  • Saçın orta kısmının
  • Yan ve orta kısımlara göre daha uzun olduğu kesimler

Özellikle okula giden çocuklar için idealdir. Dış görünüşüne her zaman özen gösteren erkek çocuklar bu kesimle kolay hazırlanabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüz Şekline Göre Bayan Kısa Saç Modelleri

Renkli Göze Özel Perçemler

Kakül dendiğinde her ne kadar akla kız çocuklar gelse de renkli göze ve geniş alna sahip olan çocuklar için de perçemli kesim uygulanabilir. Banyodan sonra saçların öne doğru taranarak kurutulduğu bu kesim, ten rengiyle uyumlu olarak tercih edilebilir.

Saçın yan kısımlarının en az 3 numara tıraş edildiği, üst ve ön kısımların uzun kaldığı mohawk kesim, her zaman en klasik erkek çocuk saç stili olarak görülür. Hem anne hem de çocuğun rahat ettiği kesim özellikle yaz aylarının tercihidir.

Yana Doğru Taranan Kısa Saç Kesimi

Aktif ve asla yerinde duramayan erkek çocuklar için önerilen kesim, şekillendirici krem yardımıyla sabitlenebilir. Saçların alna düşmediği bu stil, renkli gözlü erkek çocuklarda kullanılabilir. Tarz sahibi olan çocuklar ise ön kısmı daha uzun bırakarak havalı bir görünüm elde edebilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Modelleri ve Kadınlar

Özgür Olduğu Kadar da Çılgın Kesimler

Heyecan ve adrenalin tutkunu patenci çocuklar, boyun hizasına kadar uzayan düz saçlarıyla dikkat çeker. Sıcak yaz günlerinde arkadan toplanacak uzunluğa gelen saçlar, dağınık şekilde de kullanılabilir. Okullar kapandıktan sonra rahatça kullanılacak model, özgür ruhun açığa çıkmasını sağlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu