Saç Modelleri

Ten Rengine Göre Saç Rengi

Ten rengine göre saç rengi konusu en çok hanımlar tarafından merak ediliyor. Kumral saç hangi tene gider? Esmerler hangi saç tonlarını kullanmalı? Şeklinde süregelen onlarca soru bulunuyor. Elbette ten rengi il saç rengi arasında yadsınamaz bir ilişki var. İşte o çok merak edilen soruların yanıtları.

Esmer Ten İle Uyumlu Saç Renkleri

Genetik esmer tenli olanlar ya da çeşitli solaryum uygulamaları ya da güneş yardımı ile esmer bir tene kavuşanlar kendilerine uygun saç rengini merak ediyor. Asında bu ten rengine sahip kadınların kullanabileceği en doğru saç rengi kahverengi e tonlar olacaktır.

Özellikle bal rengi ve kestane tonları esmer kadınların yüz hatlarını daha estetik gösterecektir. Siyah da yine esmer tenli hanımların kullanabileceği renkler arasında yer alıyor. Ancak siyahın yüz hatlarını daha keskin ve sert gösterdiğini unutmamalısınız. Daha cesur bir ton isteyenlerin tercihi kızıl ve tonları olmalıdır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Örgülü Salaş Topuz Modelleri

Buğday Ten İle Uyumlu Saç Renkleri

Buğday tenli kadınların saç renginde tercihi ise kumral olmalıdır. Kumral ve tonları belki de en çok buğday tenli kadınlarda kendini gösterecektir. Ancak buğday da sıcak renkler arasında yer aldığı için kahve ve siyah tonlarının kullanılabileceği cilt tonlarındandır. Buğday tenli kadınların sarı kullanma hatası çokça görülür. Bunun yerine bal rengi gibi daha sıcak renkler tercih edilmelidir.

Beyaz Ten İle Uyumlu Saç Renkleri

Ülkemizde beyaz cilt tonu, özellikle de son yıllarda hayli yaygın. Görünen o ki esmer ten modası yerini beyaza bırakmak üzere. Beyaz bir cilde sahip kadınların kullanabileceği renk yelpazesi hayli geniş. Hatta bunun içerisinde siyah ve kahve de bulunuyor. Ancak bu kadınlara kuşkusuz en çok yakışan renkler arasında bakır, küllü kumral, kızıl tonları bulunuyor. Sarı ve platin gibi soft renkler de yine beyaz tenli hanımların tercihi olabilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Gelin Saçı Modelleri

Pembe Ten İle Uyumlu Saç Renkleri

Pembe ten aslında ülkemizde çok rastlanmayan bir cilt rengidir. Ancak bu cilt rengi sarının tüm tonlarını estetikle yansıtabilen tek renktir. Özellikle platin en çok da bu ten rengine sahip hanımlara yakışmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu