- Advertisement -

- Advertisement -

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma Kürü

0 1.637
Spread the love

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma Kürü

Saç dökülmesi, kadın ve erkek fark etmeksizin, herkesin korkulu rüyasıdır. Ama saç dökülmesi görüldüğü zaman nedenin araştırılması gerekir. Çünkü saç dökülmesi mevsim değişikliklerinden ya da stresten kaynaklandığı gibi kansızlık gibi rahatsızlıklardan dolayı da görülebilir.

Saç dökülmesi için kimyasal şampuanlar kullanmak yerine bitkisel tarifleri deneyebilirsiniz ki İbrahim Saraçoğlu saç çıkarma kürü ile istediğiniz sonuca da kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu saç dökülme kürlerini, erkek tipi saç dökülmelerine karşı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma Kürü

İbrahim Saraçoğlu’dan Saç Dökülmesine Lavanta Kürü

İbrahim Saraçoğlu saç çıkarma kürü çeşitlerinden olan lavanta kürünü evinizde kendinizde rahatlıkla yaparak, saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saç kürünü yapmak için 1 yemek kaşığı lavantaya ihtiyacınız olacak. Bu lavantayı 2-3 su bardağı kaynamaya başlamış suyun içine atınız ve 5 dakika kadar kısık ateşte demlenmesini bekleyiniz. Demlendikten sonra ılıması için bekleyin ve lavantalı suyu süzün.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Kırıkları İçin Tedavi

Saçlarınız temiz ise hemen kürü uygulayabilirsiniz ama saçlarınız kirli ise yeşil sabunla saçlarınızı yıkayınız. Saçlarınız temizlendikten sonra hazırlanmış olan lavanta suyu ile saçlarınızı yıkayarak, saç diplerinize masaj yaparak yarım saat kadar masajla birlikte saçlarınızda bekletiniz. Yarım saat dolduktan sonra saçlarınızı sadece su ile durulayınız.

İbrahim Saraçoğlu saç çıkarma kürünü, saç dökülmesi durana kadar uygulamaya devam ediniz. Haftada en fazla iki kez uygulayınız. Ama saç dökülmeniz durduktan sonra da yenilememesi adına arada lavanta kürünü saçlarınıza uygulamayı unutmayın. Aynı zamanda saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesini istiyorsanız ve dökülme ile birlikte kepek sorunu da yaşıyorsanız, ısırgan otu saç kürünü denemenizi tavsiye ederiz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Isırgan Otu İle Saç Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu saç çıkarma kürü tarifleri içerisinde olan ve saça hem canlılık hem de parlaklık veren ısırgan otunu kullanabilirsiniz. Isırgan otunu taze olarak kullanabileceğiniz gibi, kuru olarak aktarlardan da satın alabilirsiniz.

Yaklaşık 4-5 gram yani bir tutam ısırgan otunu 3 su bardağı kaynamaya başlamış suyun içine atıyorsunuz ve kısık ateşte demlenmesini bekliyorsunuz. Kürün uygulanması için saçlarınızın temiz olması gerekir, eğer saçlarınız temiz değilse önce yeşil sabunla yıkayınız ve demlenmiş ve süzülmüş olan ısırgan otu suyu ile saçlarınızı yıkayın. Yarım saat kadar saçlarınıza masaj yaparak bekletin ve bol su ile saçlarınızı durulayın.

İbrahim Saraçoğlu saç çıkarma kürü çeşitleri içerisinde olan ısırgan otu saç kürünü uyguladıktan sonra saçlarınız hem canlı hem de parlak görünürken, kepek sorununuz varsa o da çözümlenecektir. Haftada 1 veya 2 defa ısırgan otu kürünü uygulayabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşırı Saç Dökülmesi

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma Kürü

Bir önceki yazımız olan Yılan Yağının Saça Faydaları başlıklı makalemizde saç bakımı, saç dökülmesi ve Yılan yağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.