- Advertisement -

- Advertisement -

Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici

0 44
Spread the love

2 yıl garantili olarak tüketici beğenisine sunulan remington s9500 pearl saç düzleştirici modeli, LCD ekrana sahiptir. 3 metre kablo uzunluğu ile farklı yerlerde kolay ve güvenli bir şekilde kullanılan ürün, dijital ısı göstergesi eşliğinde kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici Özellikleri

Ultra hızlı geri ısınma özelliğine sahip olan model, kullanım halinde ve dururken seçilen ısıyı muhafaza eder. Isı geçirmeyen lüks çantası ve kılıfı eşliğinde hazırlanan paketi çanta ve bavulda istenen yere güvenli bir şekilde taşınır. Seramik kaplama plaklar gerçek inci katılarak hazırlanmıştır.

  • 8 kata kadar daha pürüzsüz ve
  • 5 kata kadar daha kalıcı olan saç düzleştirici model
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Kepeği Nasıl Önlenir?

En yükse ısıya en hızlı şekilde ulaşma imkanı sunan Heat Boost fonksiyonu ile üretilmiştir. İnce ve uzun esnek plaklar 110 mm genişliğindedir.

Gelişmiş Teknolojilerden Destek Alan Saç Düzleştirici

Geleneksel seramik kaplamanın inci ile birleştirildiği remington s9500 pearl saç düzleştirici modeli;

  • En hızlı ve
  • En yumuşak saç düzleştiricileri arasında sayılabilir.

Saç üzerinde adeta kayan plakalar, saçlara parlaklık katar. Süper yumuşak saçların ortaya çıkmasını sağlayan modelde saç telleri birbirinden ayrılmaz ve uyum içinde hareket eder.

Isı Değişimini Engelleyen Kilit Özelliği

Dijital LCD gösterge 150ºC – 235ºC arasında kullanım imkanı sağlar. 10 saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır olan cihaz, ultra hızlı geri ısınma özelliğiyle her zaman aynı seviyeyi korur.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Kolay saklama ve güvenli muhafaza etme özelliği sayesinde her yerde kullanılabilen model, evrensel voltaj donanımlarına uygundur. Hızlı hazırlanmak, her zaman iyi ve enerjik görünmek isteyenler için hayata değer katan remington s9500 pearl saç düzleştirici modeli, kısa ve uzun saçlarda rahatça kullanılır.

  • Islak
  • Nemli ve
  • Kuru saç üzerinde güvenli kullanım alanı sağlayan plakalar

Saçı sadece düzleştirmekle kalmaz doğal bukle üretimi için de kullanılabilir. Saç kesimine uygun olarak popüler modellerin uygulanmasını sağlayan ve saç yapımında kuaför ihtiyacını ortadan kaldıran model, her yaştan çocuk ve yetişkin için doğru seçimdir.

Bir önceki yazımız olan Koyu Küllü Kumral Saç Rengi başlıklı makalemizde Koyu Küllü Kumral Saç Nasıl Elde Edilir, Koyu Küllü Kumral Saç Rengi ve Kumral Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Kesme Makinesi Tavsiye

Leave A Reply

Your email address will not be published.