Erkek Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Erkek Dalgalı Uzun Saç Modelleri
14 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 13 kez okundu.
Spread the love

Erkek Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Yeni yılın yaklaşması ile beraber, görüntünüzde de değişiklik yapmak istiyorsanız; saçlarınızda değişik modeller deneyerek işe başlayabilirsiniz. Erkek dalgalı uzun saç modellerine sahip olmak istiyorsanız, saçlarınızı uzatabilir ve yeni yılın modasına siz de ayak uydurabilirsiniz. Zaten saçlarınızın uzun ise o zaman sorun yok en trend saç modellerinden deneyerek, kendinize en çok yakışacak olan modeli tercih edebilirsiniz.

Yeni yılda en çok popüler olacak erkek dalgalı uzun saç modelleri

Man Bun

Man Bun

İçinde bulunduğumuz 2018 yılında da çok moda olan erkek dalgalı uzun saç modellerinden olan man bun saç modeli ile kirli sakallı görünümünüzü birleştirerek, daha cool görünmeyi başarabilirsiniz. Man bun yani topuz modelini uzun saçlarınızda denemek için, başınızın arka kısmında bütün saçlarınızı toplayıp, lastik bir tokayla sabitlemeniz yeterli olacaktır.

Doğal Dalgalar

Doğal Dalgalar

Doğal görünümlü saçları seviyorsanız, bu yıl trend olacak erkek dalgalı uzun saç modeli olan doğal dalgalar sayesinde salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Uzun saçlarınıza sadece köpük uygulayarak, kendine haline bırakıp özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun Mohawk

Uzun Mohawk

Bir tarafı uzun olan modelin adı olan mohawk modelinde, uzun olan kısım bu yıl daha da uzayacak ve erkek dalgalı uzun saç modelleri içerisinde yerini alacak. Eğer tercih ederseniz; uzun bırakılan tarafta örgü modelleri kullanarak, daha özgün ve farklı görünümler elde edilebilirsiniz.

Dağınık Atkuyruğu

Dağınık Atkuyruğu           

Erkek uzun dalgalı saç modelleri içerisinde yerini alan dağınık atkuyruğu modelini tercih ederek, hafta sonu saç modeli içerisinde değerlendirebilirsiniz. Buklelerinizi köpük sayesinde belirginleştirerek, at kuyruğu biçiminde toplayabilir ve güneş gözlüğü kullanarak daha etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yarım Atkuyruğu

Yarım Atkuyruğu

Atkuyruğu modeli farklı şekiller altında bu yılın en trend erkek dalgalı uzun saç modelleri içerisinde yer almaktadır.  Böyle bir saç modeline sahip olmadan önce saçlarınızın buklelerini belirginleştiriniz ve sadece saçlarınızın üst kısmını lastik tokayla toplayarak, alt kısmını serbest bırakınız.

BUNU DA OKUDUNUZ MU?  Kıvırcık Saç Şekillendirme Erkek

Undercut

Undercut

Hem kısa hem de uzun saç modelleri içerisinde yar alan undercut saç modeli, özellikle erkek dalgalı uzun saç modeli olarak bu yılın trend saç modelleri arasında yerini almaktadır. Bu saç modelinde ise, ense ile yan kısımları çok kısa olarak kullanırken, üst kısımları olabildiğinde uzun bırakabilirsiniz. Hatta uzun olan kısmı da atkuyruğu yaparak toplayıp, daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dağınık Uzun Saçlar

Dağınık Uzun Saçlar

Erkek dalgalı uzun saç modelleri içerisinde en çok tercih edilen saç modeli, dağınık uzun saçlardır. Yandan ayrılan uzun saçlar, dalgalı görünümle birleşince daha cool bir görünüm elde ediliyor. Saçlarınızı şekillendirici köpük eşliğinde parmaklarınızla şekillendirmeniz ve kurutmanız cool görünüm elde etmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkek Dalgalı Saç Modelleri 2018 başlıklı makalemizde erkek dalgalı saç modelleri ve erkek kıvırcık saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git