Kıvırcık Saç Modelleri

Kısa kıvırcık saçlıları kurtaran 15 saç modeli

Kısa kıvırcık saçlıları kurtaran 15 saç modeli

Kıvırcık ve kısa saçlara sahipseniz, sabah hazırlıklarınız biraz uzun sürebilir. Ama sizin için hazırladığımız saç modelleri sayesinde sabahları uyandığınızda kabaran ve şekil almakta zorluk çıkaran saçlardan kurtulabilirsiniz.

Kıvırcık Saçlı kadınlar için ombre önerileri

Kısa kıvırcık saçlar için modeller

En favori saç modellerinden olan ensesi kısa saç modelleri saçlarınız daha hacimli gösterecektir.

Kısa ve kıvırcık saçlarınızı uzatmak istiyorsanız, bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. Saçlarınızı model için sürekli yandan ayırarak kullanın ve saç uçlarını süreçten kurtulana kadar maşa ile kıvırın.

Kısa kıvırcık saçlarınız eğer yüzünüzü kapatıyorsa, önden tutamları alarak geriye doğru sabitleyebilirsin. Bu saç modelini değişik tokalar kullanarak renklendirebilirsin.

Saçlarının şekil almamasından şikayetçi ise, bu modeli mutlaka kuaförüne göstermelisin. Özellikle sonbahara çok yakışan bu modelle, siz de çekici bir görünüm kazanabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Modelleri 2018

Günden güne ıslak saç trendi popüler olurken, saç köpüğü ya da jöle yardımıyla siz de bu modeli rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sabahları hazırlanma sürenizi yarı yarıya azaltacak olan bu model, kolay yapımı ile de dikkat çekiyor. Saçlarınızın buklelerinin köpük yardımıyla belirginleştirin ve öndeki tutamları geriye doğru sabitleyin.

Saçların kıvırcık ve ince telli ise, siz de bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. Aynı zamanda kakül kullanarak bu modeli daha şık hale getirebilirsiniz.

Cool bir saç kesimi ile saçlarınızı havalı hale getirmek istiyorsanız, kısa kıvırcık saçlarınızı mikro kakül ile şekillendirebilirsiniz.

Kıvırcık saçlarınızın yan taraflarını kısacık kestirip, buklelerinizin daha belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle saçlarınızı da daha kolay bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Nasıl Toplanır?

Bob modeli bir saç modeliniz varsa, saçlarınızı yandan ayırarak; daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Ama elektriklenmeyi engellemek için saç uçlarına bakım yağı sürmeyi unutmamalısınız.

Farklılıkları seviyorsanız, farklı bir saç kesimine sahip olmak için bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Renkli saç modeli sezonun trendleri arasında yer alırken; kısa kıvırcık saçlarının uçlarına gökkuşağı renklerini yansıtabilirsiniz.

Kıvırcık saçlarınız örerek şekillendirmeyi unutmayın, saçlarınızın önünden tutamlar alarak geriye doğru örerek, tel toka ile sabitleyin

Kısa kıvırcık saçlarınıza kakül kestirin ve kaküllerinizi düz olarak değil, yandan ayırarak kullanın.

Kısa kıvırcık saçlarınıza kolay şekil verebilmek için önü uzun ve arkası kısa asimetrik saç modelini mutlaka deneyin.

Bir önceki yazımız olan Maşa Saç Modelleri başlıklı makalemizde haar, hairstyle ve kıvırcık saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlılar İçin Gelin Başı Önerileri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu