Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saç modelleri son yıllarda beğeni ile taşınsa da zor kullanımı sebebi ile zaman zaman Brezilya fönüne başvurulmaktadır. Fakat kendinden yani doğal kıvırcık saçı olanlar sürekli olarak saçlarını yıpratmaktan uzak kalmak istediği için yeni saç modelleri de aramaktadır. Sizler için uygulaması kolay modelleri derlemeye çalıştık.

Düzleştiriciye Son Verecek Modeller

Kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri Topuz

İlk olarak saçınıza yağlı ama durulamaya ihtiyaç duymayan saç kremi sürün. Biraz taradıktan sonra saçı ortadan ayırıp alt kısımda kalan saçları dolayarak topuz modeline kavuşturun. Diğer yarısında kalan saçları da bu topuzların çevresine dolayın. Günlük hayatta da davetlerde de kullanıma uygun, basit bu model ile günü kurtarabileceksiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçı Kıvırcık Yapma Yöntemleri

Kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri Şık Topuz

Davete giderken kıvırcık saç sorunu ile mi karşılaşıyorsunuz? O halde kısa sürede yapabileceğiniz bu modeli denemelisiniz. Yine krem uygulaması yapın. Hafif bukle ile tamamlayın. Üst kısımda kalan saçları ayırıp geri kalan saçları tokalar yardımı ile topuz modeline kavuşturun. Üstte kalan saçları ise maşa yardımı ile şekillendirip saç spreyi ile topuzun üzerine serbest halde sabitleştirin.

Kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri Burgu Topuz

Yine ön kısımdan bir miktar saçı toplayın. Burgu haline getirin. Ardından da bu burguyu lastik toka ile birleştirin. Bu burgu modeli sıra ile tüm saç bitene kadar tutam tutam alarak tüm saçınıza uygulayın. Bu şekilde tüm topuzlar bittiği zaman harika bir görünüm elde edeceksiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa kıvırcık saçlar için özel saç modelleri

Kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri Örgü

Saçınızı ilk olarak yandan ayırın. Ayırdığınız bu kısmın ön tarafından başlayarak saçınızı örün. Ördüğünüz saça diğer tarafta kalan saçlardan bir tutam alarak ekleme yapın. Arkada birleştirin. Bu kadar basit saç modeli ile kıvırcık saçlar sizin için sıkıntı olmayacak.

Kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri Dağınık Topuz

Kıvırcık saçları ev hali ile topladıktan sonra kıvır kıvır bazı alanlardan çıktığını görürsünüz. Bu rahatsız edici bir görüntü de olsa aslında modern saç tasarımları arasında sayabiliriz. Tepeden bir topuz yapın ve çıkıntı halinde olan bukleleri de engellemeden dağınık bir model ile dışarı çıkmayı deneyin. Hem doğal hem modern bir görünüme kavuşacaksınız.

Daha çok kıvırcık saç modelleri için ”Kıvırcık Saç Modelleri” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dalgalı Saç Modelleri 2018 - Kıvırcık Saçlar İçin Öneriler

Bir önceki yazımız olan Okulda Kullanmak için Kıvırcık Saç Modelleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç, kıvırcık saç modelleri ve kıvırcık saç nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kıvırcık saç herkese yakışmaz. Bazlarına da aksine çok yakışıyor. Bazıları da doğuştan kıvırcık saçlı olmasına rağmen kendilerine hiç yakışmıyor. onların saçlarını düzleştirmesi bence en iyi seçenek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu