- Advertisement -

- Advertisement -

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

0 5
Spread the love

Kıvırcık saç, pek çok kişinin favorisi, hal böyle olunca kıvırcık saç kullanan kişiler de magazin gündeminden bir türlü eksilmiyor. Hayranlıkla izlediğimiz, filmlerini ya da yapmış olduğu şarkıları büyük bir zevkle takip ettiğimiz çok sayıda ünlünün bir zamanlar kıvırcık saç kullandığını biliyor muydunuz? Sizler için ünlüler ve kıvırcık saç kullanırken görüldüğü hallerine değineceğiz. Bizi takipte kalınız.

1- Rihanna: Kıvırcık saç denilince akla ilk gelen isimlerden bir tanesi Rihanna. Dünyada Pop müziğin kraliçesi olarak kabul edebileceğimiz isimlerin başında gelen Rihanna, kullandığı her saç tipi ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Bir zamanlar kullanmış olduğu kıvırcık ve kızıl saçları ile de dikkat çeken güzel star, hala favoriler arasında.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saçı Kıvırcık Yapma Yöntemleri

rihanna-kivircik-sac-modeli

Shakira: Enfes dansları ile izlediğimiz, pek çok kişinin en sevdiği ünlüler arasında gösterilen Shakira da kıvırcık saçın müdavimlerinden. Pek çok klibinde görebileceğimiz aşırı kabarık ve kıvırcık saçlar, Shakira’ya çok ayrı bir hava katıyor. Kıvırcık saçı seviyorsanız, kendisine bayılacağınızı söylemek de ayrıca mümkün.

Shakira-saç-9

Beyonce: Efsane sesi ile hala gönülleri fetheden, ne yaparsa yapsın yaşlanmayan ünlülerden bir tanesi de Beyonce. Çıkardığı her şarkısı ile takipçilerini sevindiren Beyonce, her bir klibi için farklı bir imaj deneyen sanatçılar arasında yer alıyor. Hal böyle olunca Beyonce’nin kıvırcık saçı kullanmaması da çok anlamsız olurdu.

beyonce-knowles-alternatif-uzun-kivircik-sac-modeli

Madonna: Kıvır kıvır sarı saçları ile modaya ilham veren, hala birçok moda hareketinin kaynağı olan ve asla yaşlanmayan sanatçılardan birisi de Madonna. Pek çok kişinin bildiği gibi, Madonna da saçlarında sık sık değişiklikler yapıyor. İtiraf etmek gerekirse, bizim de kendisinde en beğendiğimiz saç tipi açık ara farkla kıvırcık saç oldu.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık saçlar için doğru bilinen yanlışlar

1024697_2b79134f2f154494ccc4314b7e1c8512_600x600

Jennifer Lopez: Jennifer Lopez de kıvırcık saç modasına uyan isimler arasında yer alıyor. Kıvırcık saç kullanmayı seven Lopez’in birçok fotoğrafında saçlarının kıvır kıvır olduğunu görmek mümkün. Güzel sanatçı, kıvırcık saçları ile pek çok takipçisine ilham veriyor.

Nicole Kidman: Efsane oyuncu Nicole Kidman da kıvırcık saçtan ödün vermeyenler arasında yer alıyor. Kıvır kıvır saçları kullanmasını seven ve kullandığı her saç tipi ile kendisini sevdiren Kidman, hala favoriler arasında.

nicole-kidman-kivircik-sac-modeli

Bir önceki yazımız olan Saçlarınızı Kıvırcıklaştırma Yöntemleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç, kıvırcık saç yapımı ve kıvırcık saçlara sahip olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.