Kıvırcık Saç

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Kıvırcık saç, pek çok kişinin favorisi, hal böyle olunca kıvırcık saç kullanan kişiler de magazin gündeminden bir türlü eksilmiyor. Hayranlıkla izlediğimiz, filmlerini ya da yapmış olduğu şarkıları büyük bir zevkle takip ettiğimiz çok sayıda ünlünün bir zamanlar kıvırcık saç kullandığını biliyor muydunuz? Sizler için ünlüler ve kıvırcık saç kullanırken görüldüğü hallerine değineceğiz. Şimdilik kıvırcık saç kullanan 6 ünlü ismi ele alıyoruz. Bizi takipte kalınız.

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Rihanna

Kıvırcık saç kullanan 6 ünlü listemizin ilk ismi Rihanna… Dünyada pop müziğin kraliçesi olarak kabul edebileceğimiz isimlerin başında gelen Rihanna, kullandığı her saç tipi ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Bir zamanlar kullanmış olduğu kıvırcık ve kızıl saçları ile de dikkat çeken güzel star, hala favoriler arasında.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Kesimi

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Shakira

Enfes dansları ile izlediğimiz, pek çok kişinin en sevdiği ünlüler arasında gösterilen Shakira da kıvırcık saçın müdavimlerinden. Pek çok klibinde görebileceğimiz aşırı kabarık ve kıvırcık saçlar, Shakira’ya çok ayrı bir hava katıyor. Kıvırcık saçı seviyorsanız, kendisine bayılacağınızı söylemek de ayrıca mümkün.

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Beyonce

Efsane sesi ile hala gönülleri fetheden, ne yaparsa yapsın yaşlanmayan ünlülerden bir tanesi de Beyonce. Çıkardığı her şarkısı ile takipçilerini sevindiren Beyonce, her bir klibi için farklı bir imaj deneyen sanatçılar arasında yer alıyor. Hal böyle olunca Beyonce’nin kıvırcık saçı kullanmaması da çok anlamsız olurdu.

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Madonna

Kıvır kıvır sarı saçları ile modaya ilham veren, hala birçok moda hareketinin kaynağı olan ve asla yaşlanmayan sanatçılardan birisi de Madonna. Pek çok kişinin bildiği gibi, Madonna da saçlarında sık sık değişiklikler yapıyor. İtiraf etmek gerekirse, bizim de kendisinde en beğendiğimiz saç tipi açık ara farkla kıvırcık saç oldu.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kuaföre Gitmeden de Yapabileceğiniz 4 Saç Modeli

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez de kıvırcık saç modasına uyan isimler arasında yer alıyor. Kıvırcık saç kullanmayı seven Lopez’in birçok fotoğrafında saçlarının kıvır kıvır olduğunu görmek mümkün. Güzel sanatçı, kıvırcık saçları ile pek çok takipçisine ilham veriyor.

Kıvırcık Saç Kullanan 6 Ünlü

Nicole Kidman

Kıvırcık saç kullanan 6 ünlü listemizde son isim olarak efsane oyuncu Nicole Kidman karşımıza çıkıyor. Kıvır kıvır saçları kullanmasını seven ve kullandığı her saç tipi ile kendisini sevdiren Kidman, hala favoriler arasında.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu