Kıvırcık Saç

Ucuz Çıt Çıt Saç Fiyatları

Çıtçıt saçlar, kadınların kullandığı güzellik ürünleri arasında yer alır. Saçları kısa olan ve daha dolgun göstermek isteyen kadınlar, çıtçıt saç modellerini tercih ederek, kendilerini daha iyi hissederler. Ucuz çıt çıt saç fiyatları istenen boya, renge ve yapıldığı maddeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Kadınlar, bütçelerine göre uygun fiyatlarda ürünü kolaylıkla bulabilirler. Çıt çıt saçlar iki farklı kategoride incelenebilir.

Tek Tokalı Çıt Çıt Saçlar

Tek tokalı olarak adlandırılan bu saç ürünlerinde, tek çıtçıt bulunmaktadır. Bu ürünleri saçlarınıza yerleştirmek için belli noktaları seçmeniz gerekmektedir. Kısa ve uzun olmak üzere iki farklı boy seçeneği mevcuttur.

Genellikle en sık rastlanan saç renklerinde ürünler üretilmektedir. Saç türünüze göre kıvırcık, düz olarak satın alabileceğiniz bu ürünlerde, ısıya dayanıklı tercih etmeniz durumunuzda, evinizdeki saç şekillendiricilerle şekil de verebileceksiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yarım Ay Çıt Çıt Saç

Yarım Ay Çıt Çıt Saçlar

Yarım ay olarak tasarlanmış bu ürünler, tek tokalılardan daha doğal bir görüntü sağlamaktadır. Saçlarınızı iki kulağınız hizasından ortaya ayırarak, bu alanda bulunan boşluğa ürünün sabitleme işlemini yapmalısınız. Altta kalan tutama saç çıtçıtının tokası geçirilir ve kitlenir. Böylece hem saçınızdan düşmeden kalır hem de saçlarınızı daha dolgun gösterir.

Çıtçıt Saçlarda Renk Seçenekleri

Sarı, kahverengi, siyah, kızıl renkleri ve en çok tercih edilen ombre renkleri bulunmaktadır. Dilediğiniz rengi satın aldıktan sonra, ısıya dayanıklı olup olmadığını kontrol ederek şekil de verebilirsiniz. Platin sarısı, doğal sarı, küllü sarı, kahve tonları, bakır renk olarak çeşitlenebilmektedir.

Çıtçıt Saçlarda Fiyatı Etkileyen Unsurlar

Çıtçıt saçlar, zayıf ve ince telli saçlara sahip olan kadınlar için hayat kurtarıcıdır. Çünkü saçlarınızı daha dolgun gösterir ve istediğiniz uzunluğa ulaşmasını sağlar. Çıtçıt saçları satın alırken birbirinden farklı fiyat göreceksiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2018’in Trendi Tartışmasız Kıvırcık Saçlar

Bu fiyatları artıran ve doğrudan etkileyen nedenler:

  • Saçların sentetik ya da doğal saçtan yapılması,
  • Saçın uzunluğu,
  • Saçın kalitesi ve kullanılabilirliği,
  • Isıya dayanıklı olmasıdır.

Kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre satın alımlar yaparken, dikkatli olmalı, kalitesiz ve çok yapay duran saçları tercih etmemelisiniz. Saçlarınızın görüntüsünü gürleştirirken, yapaylaştırmak hiç hoş bir görüntü olmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu