Kıvırcık Saç Modelleri

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Kıvırcık saçlar, en çok dikkat çeken saç tipi olmakla birlikte bir de sarı renkle birleştiğinde daha çekici ve havalı bir görünüm kazanıyor. Siz de böyle havalı ve çekici saçlara sahipseniz, sizin için önereceğimiz saç modellerini de mutlaka denemelisiniz.

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Örgü modeli

Sarı kıvırcık saçların için bir model arıyorsanız, bu model tam size göre…Öncelikle saçlarınızı yarım olarak toplayın ve arkada geride kalan saçlarınızı normal örgü ya da kılçık örgü yaparak şekillendirin. Kalan saçlarınızı da saç köpüğü ile hacimlendirin.

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Bob kesim modeli

Sarı kıvırcık saçlarınızı bob saç modeli şeklinde kestirerek, çok daha cool görünebilirsiniz. Saçlarını kısa bob modeli şeklinde kestirerek oldukça cool görünebilirsin. Bu modele sahip olan saçlarınızı şekillendirmek için saç köpüğü kullanarak, buklelerinizi belirginleştirmek yeterli olacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Okula Giderken Saç Modelleri

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Yarım at kuyruğu modeli

Kıvırcık uzun saçlarınız varsa, bu model size çok yakışacaktır. Bu modeli yaparken, öncelikle saçlarınızın dalgalarını belirginleştirin. Daha sonra saçlarınızın yarısını alarak yukarıda sıkı bir şekilde at kuyruğu yapın. Hatta saç aksesuarları kullanarak, daha sevimli ve şık görünebilirsiniz.

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Burgu at kuyruğu modeli

Kıvırcık saç için yapımı kolay olan bu model ile saçlar daha havalı görünür. Bu model için saçlarınızın ön kısmından iki tutam saç alın ve kalan saçlarınızı arkada ensenizde toplayın. Önden aldığınızı iki farklı tutamı ayrı ayrı burarak, at kuyruğunun etrafına sarın.

Sarı kıvırcık saçlılar için saç modelleri

Dağınık topuz

Kıvırcık saçlarınızı topuz şeklinde toplamak istiyorsanız, en çok yakışacak topuz modeli, dağınık topuzdur. Özellikle de saç modeliniz kaküllü ise bu model ile çok daha şık görünebilirsiniz. Bu modeli yaparken, saçlarınızı kesinlikle düzleştirmeyin, tam tersi buklelerinizi saç köpüğü yardımıyla daha da belirginleştirin. Isı kullanılmaması saçlarınız için daha avantajlı olacaktır.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlara Balyaj

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu