Moda / Fashion

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Modelleri

Yaz sezonu ailece ya da arkadaşlarla dinlenmek ve keyifli zaman geçirmek için merakla beklenirken, erken sezon indirimlerinden faydalanmak adına tatil planları da yapılmaya başlandı.

İster deniz tatili olsun ister kültür gezileri olsun mutlaka havuz ya da denize bir şekilde girilecek ve güneşe tabi olunacaktır. Bu nedenle tesettür mayo modelleri tercih edilse bile güneş ile fazla samimi olunacağı için mayo modelleri tercih edilirken, kumaşının iyi seçilmesine dikkat edilmelidir. Yoksa denizdeki tuz ve havuzdaki klorun etkisi güneş ile birleşince tesettür mayo kumaşında hemen bozulmalar meydana gelebilir. Kumaş seçimini doğru yaptıktan sonra önemli olan ise tesettür mayo modelleri seçimi için, boy ve kilo oranına uygun bedeni tercih edebilmektir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  22 Mart Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Tesettür mayo modelleri içerisinde doğru tercihi yapabilmek için kumaş türüne dikkat edilmesi gerekir. İki farklı mayo kumaşı için kaliteden bahsedilebilir.

  • %80 Polyemit %20 Likra kumaş özelliğine sahip olan ‘’Ful Likra’’ en iyi ve en fazla tercih edilen tesettür mayo modelleri kumaşıdır. Suyu itme özelliğine sahip olduğu için vücutta su birikmez ve ağırlık yapmaz. Tuzlu suya karşı en dayanıklı mayo kumaşıdır.
  • %88 Polyemit %12 Likra kumaş özelliğine sahip olan ‘’Süprem kumaş’’ tesettür modelleri, diğer ‘’Ful Likra’’ kumaş türü tesettür mayo modelleri ile kıyaslandığında daha ucuz olmakla birlikte ihtiyaçları da karşılamaktadır. Çok kullanım durumunda sarkma yapabilir ama bu da normal karşılanmaktadır.
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  7 Şubat Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Tesettür mayo modeli ne olursa olsun, uzun süre kullanabilmek için ılık su ile elde yıkamak gerekmektedir.

Tesettür Mayo Modelleri

Vücuda Yapışmayan Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri içinden tercih yapılacaksa, gerçek mayo kumaşının likralı olan olduğu unutulmamalıdır. Ama dokuma kumaşından üretilmiş olan ve vücut hatları kapatmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilen haşemalarda tesettür mayo modelleri içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Yılın trendleri arasında olan jile tesettür mayoları, kolları likralı ve gövdesi dokuma kumaştan yapılmış, alt kısmı bol ya da dar tayttan oluşan tam tesettür mayo modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

https://www.youtube.com/watch?v=TCrcYOEuT0o

Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu