Moda / Fashion

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Modelleri

Yaz sezonu ailece ya da arkadaşlarla dinlenmek ve keyifli zaman geçirmek için merakla beklenirken, erken sezon indirimlerinden faydalanmak adına tatil planları da yapılmaya başlandı.

İster deniz tatili olsun ister kültür gezileri olsun mutlaka havuz ya da denize bir şekilde girilecek ve güneşe tabi olunacaktır. Bu nedenle tesettür mayo modelleri tercih edilse bile güneş ile fazla samimi olunacağı için mayo modelleri tercih edilirken, kumaşının iyi seçilmesine dikkat edilmelidir. Yoksa denizdeki tuz ve havuzdaki klorun etkisi güneş ile birleşince tesettür mayo kumaşında hemen bozulmalar meydana gelebilir. Kumaş seçimini doğru yaptıktan sonra önemli olan ise tesettür mayo modelleri seçimi için, boy ve kilo oranına uygun bedeni tercih edebilmektir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Etekli Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Tesettür mayo modelleri içerisinde doğru tercihi yapabilmek için kumaş türüne dikkat edilmesi gerekir. İki farklı mayo kumaşı için kaliteden bahsedilebilir.

 • %80 Polyemit %20 Likra kumaş özelliğine sahip olan ‘’Ful Likra’’ en iyi ve en fazla tercih edilen tesettür mayo modelleri kumaşıdır. Suyu itme özelliğine sahip olduğu için vücutta su birikmez ve ağırlık yapmaz. Tuzlu suya karşı en dayanıklı mayo kumaşıdır.
 • %88 Polyemit %12 Likra kumaş özelliğine sahip olan ‘’Süprem kumaş’’ tesettür modelleri, diğer ‘’Ful Likra’’ kumaş türü tesettür mayo modelleri ile kıyaslandığında daha ucuz olmakla birlikte ihtiyaçları da karşılamaktadır. Çok kullanım durumunda sarkma yapabilir ama bu da normal karşılanmaktadır.
BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2019 Sezon Trendi Ekose Nasıl Giyilir?

Tesettür mayo modeli ne olursa olsun, uzun süre kullanabilmek için ılık su ile elde yıkamak gerekmektedir.

Tesettür Mayo Modelleri

Vücuda Yapışmayan Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri içinden tercih yapılacaksa, gerçek mayo kumaşının likralı olan olduğu unutulmamalıdır. Ama dokuma kumaşından üretilmiş olan ve vücut hatları kapatmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilen haşemalarda tesettür mayo modelleri içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Yılın trendleri arasında olan jile tesettür mayoları, kolları likralı ve gövdesi dokuma kumaştan yapılmış, alt kısmı bol ya da dar tayttan oluşan tam tesettür mayo modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

https://www.youtube.com/watch?v=TCrcYOEuT0o

Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri Tesettür Mayo Modelleri

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
  japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
  kowalskypage

  Tesettür giyimde özellikle yazın tatil amacıyla mayo ihtiyacı oluyor ancak yine genellikle kendisine uyan ve yakışan mayo bulmakta zorlanabiliyor. Bazı yerlerde denemek falan güzel olabbiliyor ancak denemden alınan haşemaların genellikle pek yakışmadığını ve kendine yakışan haşemayı bulmak için en azından birkaçtanesini denemek gerekebilir diye düşünüyorum.

 2. Tesettür mayo seçeneklerini inceliyorum bir süredir ve bu yaz denize gitmeden önce mutlaka almam gerekecek. Daha önce böyle bir deneyimim olmadığı için nasıl bir kumaşa sahip olanı alacağımdan emin değildim. Bahsettiğiniz Full Likralı kumaşa sahip modellerden deneyeceğim.

 3. Ben iki yıla yakın bir süre arabitanda kalmıştım. Mekkede çalışmak için gitmiştim. Fırsat bulunca yüzmek için bir plaj buldum. Kadınlar da bir gurup halinde abayaları ile denizde yüzüyordu. Aile olarak geldikleri için kimse yadırgamıyordu.

 4. Tesettür giyimi adı altında bir moda çıktı. Muhafazakar kesim bu ürünleri çokça satın alıp kullanıyor. bir tür tesettür modası oluştu diyebiliriz. tesettür adı altında üretilen bu kıyafetler acaba dine uygun mu? Yoksa bir moda akımı başlatıp buradan kazanç mı elde ediyorlar?

 5. Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte eşim için mayo arayışına girdik. Gerçekten çok başarılı modeller paylaşmışsınız öncelikle teşekkür ederiz, burada beğendiğimiz bazı modelleri bulmayı başardık ve sipariş verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu