Saç Modelleri

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

İnce telli ve seyrek saçlara sahip olan kadınlar, saçlarının sönük görünmesinden sürekli şikayetçi olurlar. Hele de saçlar ince telli ve düz ise hacimli saçlara ulaşmanın neredeyse imkansız olduğu düşünülür ki bu yanlış düşünceden ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri arasından seçim yaparak kurtulmak mümkün olabilir.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Katlı ve Orta Boy Saç Modeli

İnce telli ve seyrek saçlar için saç modelleri içerisinde yer alan katlı ve orta boy saç modeli ile saçlarınız istediğiniz gibi hacimli ve dolgun görünür. Aynı zamanda saçlarınızın canlı ve sağlıklı görünmesi için ayda bir uçlarından kestirmeyi unutmamalısınız. Katlı ve orta boy saçlarınıza kırık fön çekerek ya da saç köpüğü kullanarak şekil vermelisiniz. Mümkün olduğu kadar da saçlarınızı düz şekillendirmeyi tercih etmeyiniz ki saçlarınızın istediğiniz hacimli görünüme kavuşsun.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Kahküllü Saç Modeli

İnce telli ve seyrek saçlar için saç modeli seçiminde kahküller mutlaka tercih edilmelidir. Kahküller sayesinde saçlarınız daha hacimli ve dolgun görünürken, daha havalı görünmenize de katkı sağlayacaktır. Hatta saçlarınıza kahkül kestirdikten sonra saç bantları kullanarak kahküllerinizin ortaya çıkmasını sağlayarak seyrek görünümlü saçlardan kurtulabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saçlara Nasıl Şekil Verilir? Erkek

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Asimetrik Bob Modeli

Son yılların trend saç modelleri içinde olan asimetrik bob modeli, önleri uzun ve arkası kısa kesimi sayesinde ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri olarak da değerlendirilerek, saçların daha kabarık ve hacimli görünmesine yardımcı olur. Eğer siz de asimetrik bob modeli ile saçlarınızın havalı ve hacimli görünmesini istiyorsanız, saçlarınızı düz olarak şekillendirmeniz gerektiğini hatırlatırız.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Omuz Hizasında Saç Modelleri

Saçlarınız hem dalgalı ya da kıvırcık hem de ince telli ise, ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri içerisinden omuz hizasında olan modelleri tercih etmelisiniz. Hatta aralarına biraz da kat atılması da saçlarınızın daha volümlü görünmesini sağlar. Aynı zamanda saç modelinizde tercih edeceğiniz yan kahküller sayesinde saçlarınız daha hareketli görünebilir.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bal Köpüğü Saç Rengi

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Uzun ve Katlı Kesim Modeli

Saçlarınız ince telli ise ve uzun olmasını da istiyorsanız, ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri arasından önleri kısa ve katları uzun olan modeli tercih edebilirsiniz. Uzun saçlarınızı şekillendirirken de saçlarınızı kaldırarak saç köklerinize saç spreyi sıkarak, hafif krepe uygulaması ile hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Açılı Lob Saç Modeli

İnce telli ve seyrek saçlar en büyük sorununuz ise ve bu saçlarınızı hacimli gösterecek bir kısa saç modeli arıyorsanız, ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri içerisinden açılı lob kesimi denemenizi tavsiye ederiz. Ense bölümü bu saç modelinde daha hacimli olduğu için saçlarınız kesinlikle sönük durmayacaktır. Hatta saç köpüğü yardımıyla saçlarınızı dalgalandırarak daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Katlı Bob Saç Modeli

İnce telli ve seyrek saçlar için saç modelleri tercih ederek saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz ki bu modellerden birisi de katlı bob saç kesimidir. Özellikle dalgalı saçlarda çok güzel bir görünüm sağlayan bu modeli düz saçlarda da kullanmayı isterseniz, kırık fön çekerek ya da maşa yardımıyla dalgalandırmayı unutmayınız.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yılan Yağının Saça Faydaları

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Dalga Bitişli Orta Boy Saç Modeli

İnce saçlarınızı dolgun gösterecek ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri arasında İnce dalga bitişli orta boy saç kesimi de yer alıyor. Bu model de orta boy saçlarınızda dalgalar ön plana çıktığı için saçlarınız daha hareketli ve dolgun görünür ama bu modelde saçlarınızı yandan ayırarak kullanmalısınız.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Ombre ve Katlı Uzun Saç Modeli

Ombre saçlar her zaman için tek renk saçlara göre daha hacimli ve dolgun görünür. Bu nedenle siz de ombre ya da balyaj gibi farklı yöntemleri tercih ederek ince telli ve seyrek saçlar için saç modelleri arasında uzun ama katlı kesim ile birleştirerek istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.

​İnce Telli ve Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
kowalskypage
Başa dön tuşu