Saç Modelleri

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Omuzda saç kesim modelleri, orta boy saç olarak topuzdan örgüye farklı modeller rahatla uygulanabildiği ve her kadına yakıştığı için en fazla tercih edilen saç modelleri arasında yer alıyor. Eğer siz de saçlarınızda değişiklik yapmak istiyor ve model konusunda karar veremiyorsanız, yeni omuzda saç modellerini mutlaka inceleyiniz.

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Asimetrik Omuzda Saç Kesim Modeli

Uzun saçlarınızdan sıkılmış, değişiklik yapmak istiyorsanız ve kısa saçlar konusunda tedirgin iseniz, omuzda saç kesim modelleri size hitap edecektir. Bir tarafı uzun bir tarafı kısa omuz hizasındaki asimetrik saç modeli ile hem kısa saç keyfini yaşarken hem de uzun saçlardan çok uzaklaşmamış olur ve havalı saçlarınız sayesinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2018

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Katlı Omuzda Saç Kesim Modeli

Saçlarınız ince telliyse ve daha hacimli görünmesini istiyorsanız, katlı omuzda saç kesim modelleri tam size göre bir seçim olacaktır. Saçlarınıza şekil verirken de düz olarak şekillendirmek yerine saç köpüğü kullanarak dalgalı olarak ya da kırık fön çekerek şekil vermeniz, hacimli ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Bob Tarzı Omuzda Saç Kesim Modeli

Enerjik olduğu kadar hareketli bir görünüme sahip olan bob tarzı omuzda saç kesim modelleri, her yüz tipine çok yakışan bir model olmakla birlikte şekil vermesi de oldukça kolaydır. Siz de sıcak günlerin yaklaştığı bu günlerde saçlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bob tarzını deneyebilir ve kakül ya da perçemler ile modele farklı bir hava katabilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kıvırcık Saç Bakım Ürünleri

Saçlarınızın şık ve doğal bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, saçlarınızı dalgalı olarak salaş bir görünümde kullanabilirsiniz.

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Yandan Perçemli Omuzda Saç Kesim Modeli

Yüz tipiniz yuvarlak ya da oval ise, yandan perçemli omuzda saç kesim modelleri ile daha havalı bir görünüm kazanabilir ve istediğiniz şekli vererek saçlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de saçlarınız ince telli ise, saçlarınızı saç köpüğü ile şekillendirerek su dalgası şeklinde kullanmanız çok daha hacimli görünmesini sağlayacaktır.

Omuzda Saç Kesim Modelleri

Katlı Perçemli Omuzda Saç Kesim Modeli

Saçlarınızın çok kısalmasını istemiyorsanız ve değişikliğe de ihtiyacınız varsa katlı perçemli omuzda saç kesim modelleri ile istediğiniz değişikliği yaratabilirsiniz. Klasik kaküllerden farklı kesime sahip olan katlı perçemde, perçemler uzun olarak alın kısmından kesilmeye başlanır ve yüz çevresine doğru daha da uzayarak kesilmeye devam eder. Ortadan ikiye ayırarak kullanabileceğin gibi, yüzünün ortasında da kullanabileceğin bu model ile daha genç ve enerjik görünebilirsiniz.

BU YAZIMIZDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Küçük Erkek Çocuğu Saç Modelleri

Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri Omuzda Saç Kesim Modelleri

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. cute-teens nicole aniston ama montar una buena polla.
    japanese skank pisses. https://pornsnake.net/ jack off zipper in his bedroom.
    kowalskypage

    Fazla beğenmesem de bu saç kesimlerini yakışana gerçekten çok yakışıyor hakkını yememek lazım yani. Eğer buna uygun bir tipi ve fiziğe sahipseniz yapabilirsiniz ama onun dışında herkesin bu modellere yönelmesini tavsiye etmem.

  2. Arkadaşımın yüz şekli ince ve uzun. Saç şekli düz olan arkadaşım saçlarını uzatıyordu ama nedense bu saç tarzı ona hiç yakışmıyordu. İnce yüz şekli saçlarını böyle kötü gösteriyor olabilir. En sonunda saçlarını omuzda kestirip kabarık saç tipini denedi. İnanılmaz bir değişim yaşadı. Kendisi de çok beğendi.

  3. Kendall Jenner’da bu saç modeli inanılmaz güzel duruyor. (sondan 3. resim bilmeyenler için kırmızı kıyafetli) Kendall’ı yakından takip ediyorum birçok moda dergisinde sık sık yer alıyor ve başarılı bir saç kesimi yaptırıyor gerçekten. Omuzda saç kesim modellerini incelerken onu görmek beni sevindirdi 🙂

  4. Bir bayan olarak omuzda saç kesim modelleri çok hoşuma gidiyor. Yıllardır saçımı ne fazla uzatıyor ne de çok kısa yapıyorum. Ortası her zaman iyidir düşüncesindeyim ve çok yakıştığını düşünüyorum. Sık sık modayı yakından takip ederek bu tarz modeller arasında kendime uygun olanları kovalıyor dönem dönem değişiklikler yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu